Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madárnak lenne megfelel...

Milyen madárnak lenne megfelelő méretű ez a kalitka?

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 7. 20:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
szóval ha ki van engedve akkor 20-25 cm es papagájt is tehetek bele?
2019. febr. 7. 20:57
 12/26 anonim ***** válasza:
Igen!De csak akkor ha szabadon tud repdesni a házban és csak sz*rni megy a ketrecbe és ha kedve tartja!
2019. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
ha nem rágnak akkor lehet
2019. febr. 7. 21:16
 14/26 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan mint egy nyúl!Nem rágcsálók!A csőrükkel meg nem rágnak ha megfelelően van berendezve a ketrec!(ebből azt szeretném kihozni hogy kell csőrkoptató és akkor nem csípked téged mert tárgykat nem tesz tönkre)
2019. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
ennek nagyon örülök, sajnos ezeket a dolgokat sehol nem irták le...
2019. febr. 7. 21:28
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de több olyan képet láttam, történetet olvastam papagájos csoportokban, ahol nagyobb papagájok jól berendezett ketrec mellett is belecsipkedtek pl. könyvek lapjaiba, de lényegében mindenbe, amit találtak, és elég durván megrongáltak néhány dolgot. Arra tehát ne építs, hogy nem fog dolgokat "megrágni".
2019. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
igen nyilván, csak nekem még nem volt papagájom, és nem tudom, hogy mire lehet számitani ebből a szempontból. azt nem akarom, hogy kibelezze a székem, meg a párnámat...
2019. febr. 7. 21:36
 18/26 anonim ***** válasza:
Persze ha nincs csőrkoptatója és hagyod hogy csipkedjen akkor csipked is!De nem a tárgyakat hanem az emert amikor mozog főleg a kezed meg a füled amikor a válladra száll!A tárgyakat biztos hogy nem fogja csipkedni!De a kezed is csak ha megengeded neki akkor szokik rá!Mert ha nem engeded először neki akkor nem is szokik rá!De ha nem hiszel nekünk akkor lehet venni ilyen távoltartó spray-t. Amit ha ráfújsz arra amit nem akarsz hogy megrágjon akkor nem is fogja utánna!De magától tuti nem fog kárt okozni!Főleg akkor nem ha valmi kis termetűt veszel!
2019. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
kecske méretűn gondolkodok.. nyilván vennék neki koptatót meg ilyeneket, azt szeretném, hogy a minél jobban érezzék megukat
2019. febr. 7. 21:42
 20/26 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodt szívvel belevághatsz!
2019. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!