Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tényleg igaz az a közhiedelem,...

Egy kíváncsi pingvin kérdése:

Tényleg igaz az a közhiedelem, hogy ha egy csírke bemegy egy 90°-nál kisebb sarokba akkor ott döglik meg mivel nem képes tolatni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam az elmúlt napokban, hogy a csírke nem tud tulatni ez által a sarokban meghal. A kérdésem teljesen komoly!

2019. febr. 9. 15:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszarok az ilyen kérdéseken. Főleg, hogy kiemelik a kérdés komoly.

Kérdező, komolyan gondolod, hogy bármilyen állatfaj a több milió éves evolúció során nem tanult meg kettőt hátra lépni, inkább megdöglik? Ugye a csirke ősei is ennyi idő alatt alakultak ki.

Úgy tudod, hogy ha hátra lépne felborul... szóval ezt Te tudod. Ez a tudásod honnan ered? Mert az igaz, hogy a bontott csirke nem tud hátrálni. Na de élőt láttál már?

Ez kb olyan állítás mint kiskoromban hülyítettek, hogy úgy kell madarat fogni, hogy besózod a farkát.

Gondolkodjatok emberek !!!

2019. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, mert a legrosszabb esetben is képesek megfordulni ha nagyon úgy alakul a dolog. A másik meg az hogy a tolatás eleve kapirgálás közben is lépkednek hátra. De nem egyszer, nem kétszer, hanem sokszor láttam azt amikor közeledtem egy csirke felé akkor hátrafelé lépkedett félelmében, pedig nem bántani akartam, csak mentem a tyúkudvarban de elém jött és hátrafelé lépkedett.
2019. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
akk már miért nem úgy írtad ahogy Bartos Möster mondja: TÍKOK!
2019. febr. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az az érzésem, hogy ha holnap kiírnáp ugyan erre az oldalra, hogy UFO támadás miatt nem jár a 17-es villamos valamint a végére odaírnám, hogy ez teljesen komoly nagyjából ugyan erre számítanom. Vagy esetleg CSÍÍRKE sztrájk miatt mert nem tudnak tolatni.
2019. febr. 15. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!