Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol lehet valamilyen Arát...

Hol lehet valamilyen Arát kapni? Első madárnak lehet tartani?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne kb. mennyit kéne rá áldoznom, mekkora röpde kell neki, kell-e bármilyen engedély stb. Az teljesen mindegy milyen színű

2019. febr. 25. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj ilyen madarat, ha még a netes keresőt sem vagy képes használni!
2019. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom több százezerbe kerül egy madár.
2019. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek?Dehogy!De még egy hozzáértő is félve tartja őket!Egy többszázezres madárról beszélünk!És engedély nem kell.Röpde viszont egy elég tágas kell nekik kiszen nagymadarak.
2019. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Órákig néztem a netem. Nem találtam olyat, amiről tudnám hogy tenyészt-e még vagy sem. Légyszives csak egyet ha belinkelnétek máris segítenétek. Ha csak rossz indulatból, feleslegesen jártatjátok a szátokat nem értek vele semmit.
2019. febr. 25. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem fogunk segíteni, mert nem értessz hozzá! Nem gyerekjáték, hatalmas hely kell nekik, rengeteg pénz, fajtárs és persze megfelelő hozzáértés! Egy tenyésztő sem fog úgy neked arát eladni, hogy semmit nem tudsz az adott fajról!!!
2019. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Épp azért kérdezem. Amúgy ki mondta hogy nem tudok semmit? Fogadjunk te meg csak be pofázni akarsz, a madarakhoz közöd sincs.
2019. febr. 25. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed bizonyíték a tudatlanságodra!
2019. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

www.papagaj-solti.hu/index.html


Ők jó tenyésztők de ha nem értesz hozzájuk akkor tényleg nem adnak neked madarat!

2019. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első madárnak arát semmiképp ne vállalj be. Hullámossal vagy nimfával kezdj inkább.
2019. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Csak irigykednek, nyugodtan kezdheted az arával.


De vegyél vagy tízet, mert ha valamit elrontasz és egy elpusztul, akkor még mindig marad kilenc.

2019. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!