Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Flamingó madarat lehet vásárol...

Flamingó madarat lehet vásárolni valahol? Ha nem, akkor a Nyiregyházi állatkertben lehet jelképesen örökbefogadni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a flamingó nem házi állat, de olvastam, hogy fogságban is eléldegél megfelelő területen és gondozással, és szabadsággal. De ha mégsem, akkor a Nyiregyházi éllatkertben lehet jelképesen örökbefogadni (támogatni stb.) ? Azt tudom, hogy a pestiben lehet, de a Nyiregyiben? Előre is köszönöm: egy flamingó-bolond! :)
2010. júl. 3. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A flamingók csak nagy csapatokban érzik jól magukat, annyira, hogy az állatkertekben hiába tartanak több tucatot, még ezek is csak akkor költenek ha türöket raknak köréjük, hogy úgy lássák, hatalmas kolónia közepén vannak.

Gondolom nem engedheted meg magadnak ezt, továbbá nagyon különleges a táplálkozásuk, az állatkert(Budapesti) is külföldről rendeli zsákszámra a vízbe teendő kaját, amit onnan szűrnek ki.

Ha van Nyíregyházán biztos örökbe lehet fogadni, nézd meg a honlapjukon.

Biztos szereted a flamingókat, ha ezt kérdezted, hát ne tegyél rosszat azzal nekik hogy szakszerűtlenül tartod és így majd rosszul érzi magát és elpusztul.

2010. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
renben, akkor inkább jelképesen örökbefogadok egyet, és olyan műanyag kertiflamingót lehet valahol vásárolni? ja, amugy biztos drágra, pár darabot talán még el is lehet tartani, na de több tucatot?
2010. júl. 3. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!