Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj tumor?

Hullámos papagáj tumor?

Figyelt kérdés

Valamelyikőtök hullámos papagájának volt már ehhez hasonló tumorja? Mennyire lehet gyógyítani?


[link]



2019. ápr. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kettönek is volt ilyen, sajnos nem lehetett meggyógyítani öket, elpusztultak.
2019. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
azért egy állatorvos(exotikus állatokra specializálódott) jó lenne, ha látná..szenved közben a madár.
2019. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy láttam 8 éves kép, szóval nem hiszem, hogy ha túlélte a madár akkor azóta szenvedne. Engem az enhez hasonló kinézetű daganatos betegség gyógyítási lehetősége érdekelt. Köszönöm az első választ.
2019. ápr. 21. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Szegény kismadár, kár érte, olyan szép élénkzöld színe van. Nekem van egy pár, és a csajszi közülük ilyen zöld nekem.



Lényegre térve: ha műthető, ha nem; lássa egzós doki, mert ha túl még nem is éli, legalább nem haldoklik és szenved közbe tovább.

2019. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: ha nem műthető, akk a doki elaltatja, de még az is jobb, mert legalább nem szenved míg ki nem múlik magától, csak egyszerűen meghal.



Am kissé beparáztattatok, mert évek óta hullámosokkal dolgozok(tavasszal még le is szoktak tojni :D), de ugye nem túl gyakori madárbetegség.

2019. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert az én madaramnak is ilyen volt. Viszont neki nagyon nagyon gyorsan nőtt a tumor, már a szerveit is nyomta, nehezen vett levegőt stb. Már nem lehetett semmit tenni, ezért elaltattuk. 3 éves volt a papagáj.
2019. máj. 3. 06:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos gyakori ez a hullámosoknál, az állatorvos azt mondta, azért, mert túl vannak tenyésztve. Nekem az 5 éves hímem, és a 6 éves tojóm halt bele ilyenbe :(

Állítólag műteni is nehéz, szinte lehetetlen, mert annyira picik a madarak. Pedig mindent megpróbáltunk megtenni.

2019. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!