Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen ketrecet ajánlotok egy...

Milyen ketrecet ajánlotok egy vagy két hullámos papagájnak?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok linket is küldeni? 50.000 Ft alatt keresgélek, eddig nem találtam olyat ami megfelelő méretű és nem aranyárban van. Akár megrendelésre készített ketrec is jó lenne, csak mint már írtam ne méregdrága legyen. Persze egy jó kalitka nem olcsó.

2019. máj. 25. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Min. 100*50-es alapterületű legyen. A magasság majdnem mindegy. De persze, amilyen nagy csak lehet. Én anno 15 ezerért a jofogason találtam az enyémet (persze, el kellett utazni érte, nem volt közel, de így is megérte). Szerintem ott találsz olyat is, aki megrendelésre méretre készít neked.
2019. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Zooplus-on nézz körül, és mivel papagájt nem tartunk egyedül, mindenképp 2-t vegyél.
2019. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis kézügyességed, vagy ismerős, rokon, aki szeret barkácsolni, akkor házilag készítéssel jössz ki legolcsóbban.

[link]

2019. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
jofogas.hu-n nézz, én is ott vettem a 2 nimfimnek!!! Am papagájt nem tartunk egyedül!!! Társas lény, és te nem tudsz 0-24-be vele lenni, hacsak nem vagy nyugdíjas!!! És akkor jön a visongás, a tolltépés meg hasonló viselkedésproblémák! Ha meg lesz egy szerelmed, megkopogtathatja a fejét az egyedül tartott jószágod, mert féltékeny lesz. Tudom, h h lyén hangzik, de akk az embert tekinti fajtársnak, és az NEM EGÉSZSÉGES NEKI!!!
2019. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!