Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mibol lesz a féreg?

Mibol lesz a féreg?

Figyelt kérdés
Kaja kint volt 3napig egy vodorbe, es fergek kerultek belee. Hogy kerult oda? Tényleg a légykakiból lesz a féreg? (aeea a nagyon kicsi fehér féregre gondolok

2019. aug. 13. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem légykaki :D belepetéznek a legyek, és abból lesz, egyszerű mint az egyszeregy.
2019. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te most ezt komolyan nem tudtad? Jóságos ég...
2019. aug. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A légypetéből féreg lesz? Akkor miből lesz a kicsi légy?
2019. aug. 14. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nem kötekedés képpen,de ezt egy felnőtt már tudni szokta,ha iskolás vagy akkor meg jó lenne figyelni a természet,biosz órán (is).


A rovar nőstény lepetézik (légy esetében rothadt húsba vagy gyümölcsbe,nyílt sebekbe,állati ürülékbe,,lárva lesz belőle,stb),a lárvából pedig később a rovar lesz.

Pillangók is pont ugyan így fejlődnek,bár abban nem vagyok biztos hogy a légy bábozódik.(bár alighanem igen,nem varázsolódik rá két falat rothadt hústól egy rakat szem és szárnyak)

2019. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Nem értem miert olyan rohadt egyértelmű ez
2019. aug. 14. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért,mert körülbelül egy 3. vagy 4. osztályos gyerek tanulja ezeket.

Te meg 22 vagy,tehát már tudnod kéne.Meg mondjuk pár éven belül a saját gyerekednek magyarázni az ilyeneket nem kérdezgetni az interneten. XD

2019. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bencekemence válasza:
Ez nagyon gáz! 22 évesen ennyit tudni a természetről. Leírom röviden. A legyek (Brachycerákra gondolok) közvetett posztembrionális fejlődésen mennek keresztül. Hogy értsd--> a kicsi teljesen mashogy nez ki mint a nagy allat. Btw 16 eves vagyok xd
2019. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!