Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nem repül a katicám. Mit tegyek?

Papírhattyú kérdése:

Nem repül a katicám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy hete szelidítgetem és mára már eléggé megszoktuk egymás társaságát. Tanítottam neki pár trükköt is, azonban ma reggel ahogy felkeltem és rá néztem a hívásomra nem reagál. Nem repül.

Mit tegyek???



2019. aug. 22. 07:24
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát ezt most nagyon sajnálom, utazz el vele egy mesebolygóra, ott hátha segítenek! :-(
2019. aug. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az állatorvosok nem foglalkoznak alsóbbrendű állatokkal, a bogárkádat max. nagyon tudjuk sajnálni.
2019. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Éhes és szomjas.


Szerezz neki egy nagy adag fatányéros pecsenye tálat.


Meg egy hordó bort.

2019. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megnyugtató hírt tehetek közzé!


Elvittem Katicát Dr. Bubóhoz, aki egyből fogadott is minkey. Kiemelt esetkénk kezelték a rendellenességet és egy teknőkő leszedésre várakozó teknősbéka elé vettek minket.


Pontosan ő sem értette, hogy mi lehet a gond, de alapos vizsgálat után kijelentette, hogy minden rendben lesz.


Nem tudom hogy csináltad harmadik válaszoló, de a tálat tényleg felírta...

Azt mondta pontnövekedés gyorsító hatása van. Tudniillik a katicáknál a pontok felelnek az egészségükért és neki ez lesz az első.


Nagyon stresszesek voltak ezek a napok, de mintha már láttam volna egy kis foltot rajta.


Ma este mosolyogva nézzük Bogyó és Babócát! :)

2019. aug. 23. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
:))
2019. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!