Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért van az, hogyha elkezdek...

Miért van az, hogyha elkezdek gitározni, a környék összes madara a közelembe repül?

Figyelt kérdés
Eddig csak épületen belül gitároztam, kíváncsiságból kimentem megnézni, milyen a gitár akusztikája/hangja a szabadban (egyébként szebb volt szerintem). Leültem és elkezdtem játszani Elvis Presley-től a Can't help falling in love című számát saját fingerstyle-ban és amint megszólalt pár húr, a tujáinkba annyi madár repült, hogy csak néztem, annyira, hogy még pár húrt is tévesztettem. Ahogy játszottam, egyre több jött és néztek. Vannak galambjaink egy kis nekik épített faházban, ők is az ablakhoz repültek és azok is néztek. Szeretik a zenét, vagy a gitár hangját? Korábban láttam unokatestvéremet szabadtéren játszani furulyával, neki nem jött egy madár sem. Ez hogyan működik náluk?

2019. jún. 29. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy egy Disney-mesében élsz. :)
2019. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet... :D Csak lestem, hogy mi ez a sok madár itt...
2019. jún. 29. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy én is csak az egyessel tudok egyetérteni :D

Mondanám, hogy a zene, de akkor érdekes, hogy a furulya nem... Nem tudom miben különböznek, de én fordítva jósoltam volna meg az eseményeket.


Járj ki többször, többféle dallal indíts, figyeld van-e változás!

Lehet más miatt lepték a kerteteket, de ezzel kizárható lenne.

Ha meg valóban te vonzod őket, érezd magad nagyon szerencsésnek! :)

2019. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amint időm engedi, kipróbálom újra a dolgot. Találtam egy videót, itt igaz más a hangszer és más állatok jöttek, de kb hasonló élményben volt részem. [link]
2019. jún. 30. 00:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvis miatt volt
2019. júl. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvis madár alakban reinkarnálódott, aztán hozta a haverjait.
2021. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
George Harrison egy galamb, vagy házi veréb. vagy feketerigó. asszem...
2021. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!