Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy iszonytató lódarázs...

Egy iszonytató lódarázs bejött a garázsomba, lefújtam darázsírtóval, de elszállt (kapott rendesen. ). Mennyi az esély, hogy medgögleni távozott?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

0 és 100% közé saccolnám....


(Az ilyen fóbia már betegesnek számít egyébként...)

2019. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem lett volna jobb ha csak hagyod kiszallni?!

Ha mar ugyis elment, akkor mit forgolodsz azon, hogy el - e vagy sem? Jobban alszol majd?! Te beteg vagy!

2019. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
ha telibe nyomtad akkor elegge valoszinu
2019. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es, szerintem te vagy beteg. Nem forgolódok rajta, és nyugodtan fogok miatta aludni. Egyszerűen csak érdekel. Az igaz, hogy kerülöm az ilyen dögöket, mert rohadtul fájdalmas a csípése (marása)(mert ez nam csal a fullánkjával támad, hanem a szájszervével tenyérnyi darabokat harap ki az emberből) Hogy ez már fóbia-e, azt nem tudom. De nem rugózom rajta tartósan, ez most csak egy aktuális élmény volt...ennyi. Egyébként is tele vagyunk fóbiákkal- biztosan te is nagyokos, különben nem így reagáltál volna, hanem normálisan (lehet, neked az ész iránt is fóbiád van.
2019. okt. 13. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
“Tenyérnyi darabokat harap ki az emberből” Szerintem te cápáról beszélsz vagy medvéről :D
2019. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes... Általában azonnal elkezdenek vergődni. De lehet, hogy a lódarázs tovább bírja kicsivel, nézz körül a garázs környékén, valószínűleg arra lesz, ha hatott rá.
2019. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Repülő pókok... tenyérnyi húscafatokat kiharapó lódarazsak...


Imádom a GYIK rovaros kérdéseit :D :D


Kérdező: ez fóbia... tök ártalmatlan a lódarázs, egyedül a fészek közelében támad.

2019. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!