Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Azok a kis barna pókok amik a...

Azok a kis barna pókok amik a szobákban mászkálnak, az embereken is átmennek éjszaka?

Figyelt kérdés
nem tudom, talán zugpók, mindig találok időnként egyet-egyet, vagy a földön, vagy a falon mászni, nem (ál)kaszás, vagy keresztes, mert azokat ismerem. szóval lehet hülye kérdés, de azok éjszaka az alvó embereken és ott az asztalon kinthagyott pl. kekszen is átmászkálnak? mert volt hogy éjjel felkeltem és ahogy felkapcsoltam az kislámpát pont ott volt a tetején, egy emeletes számítógépasztalon, szóval minden magasságban jelen vannak a szobában
2019. nov. 27. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt az embereken is átmennek részt azért gondold át. Én nem alszom tátott szájjal tehát nálam nincs esélyük.
2019. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Ez könnyen megeshet :)


Ha új helyet keresnek akkor mennek amerre látnak.

Nyáron a melegben mindig meztelenül alszom, volt már, hogy félálomban mászott rajtam egy szép nagy álkaszáspók.... jól megcsikizett :D


Gondolom ilyenkor ugyanúgy mászkálnak csak nem veszem észre ha átmennek rajtam mert be vagyok takarózva.

2019. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem, akik félnek a pókoktól, azokat kikerülik és inkább kerülőúton mennek. Persze, hogy átmennek az emberen is.

De éjjel aludni kell, nem leskelődni.:)

2019. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Találtam már párszor felkekés után az ágyamban jó nagy pókokat. Lepedőmön, vagy párnám alatt. Ők rámmásznak álmomban, én meg sokat forgolodom és letaposom őket, mint egy elefánt. Egyszer egy pókszázlábúra hengeredtem rá. Egyik lábát a párnámon, másik kettőt az ágy tulvégében találtam meg. Szép nagy példány volt, de megsínylette hogy az ágyamba tévedett. Közben a macska is észrevette és a vele való harcban is elvesztette néhány porcikáját, mivel a macsek órákon keresztül üldözte, miközben én inkább az íróasztalon aludtam :( Most poloskák túrnak ki az ágyból ujabban.
2019. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!