Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvilágosítás aszkorbinsavval?

Hajvilágosítás aszkorbinsavval?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Többször próbáltam már az aszkorbinsavas-samponos hajpakolást, haj világosítást és segitett is.

A kérdés az lenne hogy van itt valaki, aki fent hagyta a haján ezt a pakolást egész éjszakára? Hatásosabb igy?:)

Eddig a leghosszabb ido 2,5ora volt a hajamon.



2017. jan. 23. 18:40
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy az csak a festett hajat szőkíti. De próbáld meg mézzel vagy citrommal, ha többször csinálod látszani fog.
2017. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 L1lla válasza:
49%

Tapasztalatból mondom, hogy óvatosan!


Én természetes sötétszőke hajamat szerettem volna világosítani vele, 1-2 órát hagytam rajta, és VÖRÖS lett. Nem túl feltűnően persze, de valami elképesztő vöröses árnyalat látszik rajta, hol jobban, hol kevésbé. Én nem bánom különösebben, mert csak a seszínű, világosbarna-sötétszőke átmenetet utáltam - fiatalabb koromban totál szőke, hosszú hajam volt, aztán a szülések után rohamos sötétedésbe kezdett, és elég fájdalmas volt, mikor először sorolt be valaki a "barnák" táborába. Ilyen lehet, mikor valakit először lenéniznek az utcán...

Szóval, lehetséges, hogy csak a festett hajra működik!

2017. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!