Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit tegyek a poloskafóbia ellen?

Mit tegyek a poloskafóbia ellen?

Figyelt kérdés
Az erős félelem kb. egy éve kezdődött az előtt kézzel meg mertem őket fogni és úgy kellett rám szólni,hogy ne fogdossam mert büdös. Én egyébként bogaras vagyok szóval egy döglött lódarazsat is meg merek fogni (azért nem szoktam csak meg merném). Szóval az a helyzet,hogy nagyon félek tőlük. Egyszer meghallottam a zümmögését és bebújtam a takaró alá és felhívtam anyukámat és mire hazaért és elkapta a dögöt már eltelt fél óra és már teljesen megizzadtam a takaró alatt, de inkább bent maradtam mint hogy kimenjek. Nem csak az élő poloskáktól rettegek a döglöttektől is falra mászom. Az a furcsa,hogy csak az ázsiai márványosoktól félek a zöld mezeieket zsebkendővel is meg merem fogni. Most nincs sok, de azért fel akarok készülni az invázióra. Nem tudom,hogy fóbiának minősül-e ez, viszont a szimpla undornál biztos több.

2020. jan. 4. 13:16
 1/1 br9600 válasza:
semmit, nyugodj bele
2020. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!