Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Poloskairtás? Honnan, hogyan?

Poloskairtás? Honnan, hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos bebizonyosodott, hogy kéretlen lakóink vannak. Mi alapján érdemes irtócéget választani?

Googléban mindenhol az abatox jön szembe, a google vélemények is jók, máshol azonban (pl itt is régi kérdésekben) rosszat olvastam.


Kétségbe vagyok esve, rovarfóbiám van, ágyam nincs másik, gyors megoldás kellene...

(Gőzöm sincs, honnan cuccoltak be, nincs új bútorunk, amivel bejöhettek volna...)


2020. febr. 24. 20:33
 1/3 Picipok2128 válasza:
Kellemetlen.. mi kb 3-4 hónap után jöttünk rá hogy nem szúnyogcsipked bennünket. Panelba laktunk, és átköltöztek hozzánk is.. sunyi egy érdekes állatok. Nekünk 2x permeteztek valami szerrel, 2 napig nem mehettünk be, de utánna nem volt ártalmas az emberre. Azért kellet 2x mert az előket kiírtotta az első permet is, de a lárvák ki keltek attol még.... sok sikert. De szerintem akár melyiket kihivhatod, nemhiszem h átvágnának.
2020. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1, az abatoxosok voltak nálatok?

Itt sem újkeletű a dolog, én bolhának és allergiának tippeltem. De a macskákat többször látta doki hogy nem bolhásak, a kiütéseim nem múlnak, ma hajnalban felriadtam rá, hogy rajtam mászott egy dög :( és találtunk még az ágyneműben, ahogy áthúztam, szóval tuti az...

2020. febr. 24. 21:18
 3/3 Picipok2128 válasza:
Nemtudom már a nevüket, de azt tudom hogy nem hittem benne hogy megszabadulunk ezektől a kis bogaraktol.. elsem hiszed, egyszerüen megkeseritették az életünket abba a fél évbe.. ha gondolod privátba tudok pár infót meg mondani.
2020. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!