Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Darazsak ellen mit tudtok...

Darazsak ellen mit tudtok ajánlani ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Tetőn, cserepek alatt vannak, csak permetezővel lehet elerni őket, tehát valami hatásos és legális spray vagy permetezobe tehető szer kellene. Köszönöm szépen előre is.
2020. ápr. 9. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Köszönjük, te kis természetvédő. Talán, mielőtt baromságot csinálsz, kérdezd meg a természetvédőket.
2020. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Az első egy idióta, felküldenem a padra. Termeszetvedőket.

Érdeklődj a tűzoltóknál. Szlovakiaban őket kell hivni ha sok a darazs magyarba nem tudom, h h megy ez.

2020. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rengeteget olvastam a neten erről köszönöm szépen. Nem mehekrol van szó hanem kecskedarazsakrol. Naponta 4-5 jön be a tetőteri ablakokon.. Es meg nincs szezonja igazán. Köszönöm szépen az értékes hozzaszolast. Egyébként igen allatvedo vagyok, de ebben az esetben nem igazán szeretnék kecskedarazsak között élni.
2020. ápr. 9. 17:01
 4/10 MikeS13 ***** válasza:

Tudtommal csak bizonyos darázsfajták védettek. Az a fajta ami a családi házaknál megjelenik tucatszámra, az nem.

Fater anno, mikor gyerekek voltunk benzinlámpát használt, bár mondjuk ez egyáltalán nem humánus eszköz. Néha meg futottunk vele együtt a darazsak elől :D

Gondolom vannak "környezetbarátabb" módszerek.

2020. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi második. Az baj hogy nem a padláson vannak. Már felmentem de nem. A cserepek reseibe bújnak be ami a tamfalnal van.. Alatta a tetolecek és a szigetelés van, ezért írtam hogy nem közelíthető meg csak permetezővel lehet... 12 méter magasan lakunk.
2020. ápr. 9. 17:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen harmadik válaszoló, az se rossz, csak túl magasan vagyunk, tetőteri lakás.
2020. ápr. 9. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Bántanak titeket azok a darazsak?

Ha nem akkor hagyd őket, hasznosak is tudnak lenni.

2020. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Naponta 4-5 jön be a lakásba. Nem szeretném kipróbálni hogy bántanak e.
2020. ápr. 10. 22:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Keresik az ideális fészkelőhelyet :D

Ilyenkor még csak leendő királynők repkednek.

2020. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Találtam ra megfelelő sprayt, köszönöm szépen.
2020. ápr. 14. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!