Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » SOS! Hogyan menthetném meg...

SOS! Hogyan menthetném meg ezt a bogarat?

Figyelt kérdés
Átlöktem rajta egy gurulós széket véletlen, nagyon kicsi bogár ilyen muslinca féle, és most remeg a lába, a szárnyával van valami, mert járni tud. Hogyan menthetném meg? :( Kérlek komoly választ adjatok...

2020. máj. 13. 16:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve mit eszik egy ilyen kis bogár?
2020. máj. 13. 16:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vetted egyáltalán észre? Mekkora?
2020. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom milyen bogár lehet, de a muslicák pld gyümölcsökkel táplálkoznak, próbáld ki, hátha azt megeszi :-)

Nem tudom hogyan mentetnéd meg, hát rakd be egy műanyag tálba vmi fűvel meg gyümivel, ne rakj rá fedőt, aztán ha el tud repülni az jó, ha meg nem, akk nemtom mennyi esélye van :-(

2020. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
15%
Hát, taposd el, az egy pici bogár, és még öntudata sincs... Minek azt megmenteni?
2020. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem tudom milyen fajta bogár, utánanéztem de már elfelejtettem. Muslinca szerű virágokon élő lény.


Végül (mivel bármit is raktam elé csak átmászott rajta) kiraktam az erkélyre, mert ha jól tudom, szárny nélkül is képesek túlélni, habár csak az egyik szárnya egy kicsit elferdült. Remélem túlélte.


Kedves utolsó: attól még, hogy valami nem olyan intelligens, mint az ember, igenis van élete, és eddig sem öltem meg bogarakat direkt, ezután sem fogok :)

2020. máj. 28. 00:43
 6/6 anonim ***** válasza:
:DD
2020. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!