Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen csípés?

Ez milyen csípés?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Tegnap reggel óta jelentek meg rajtam. Egyre több van.

A legtöbb a combok hátulján van, de van a labujjamon, bokamon 1-1, a hasamon, oldalamon.

Nagyon viszket, és viszonylag nagyok is, van amelyik majdnem 1 centi.


Gondoltam bolhára, de az állatok bolhátlanitva vannak, meg nem is jönnek be a szobámba. Ágyi poloska esetleg? De azt honnan lehet "elkapni"?


Már tegnap lefujtam mindent bolha és poloska irtoval, de ma reggelre is egyre több lett rajtam, sőt reggel óta is kijött vagy 7 új.



2020. jún. 15. 12:20
 1/8 anonim válasza:
76%

Ha reggel jelennek meg rajtad, ágyi poloska lehet, éjjel vannak működésben. Sajnos akár a szél is beviheti a házba, de akár új bútorokkal is érkezhet, érdemes körbenézni az ágy körül és a matracot megemelve az ágykeretet is.

Sajnos házilag szinte lehetetlen írtani, szakember kell hozzá. Időben elkapva, egyszeri irtás is elég. Nagyon aprók szinte láthatatlanok főleg míg kicsik.

2020. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%
Poloskára gyanakszom, mindent ki kell mosni, fekhelyet szétszedni minden zugot lemosni. A friss ágyat sok szárított diófa levéllel bélelni. Lepedő alá is.
2020. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
A második képből nekem egyértelmű, hogy ágyi poloska. Lehet látni, hogy körívesen csipked ami azért van mert a poloska nem mozog sokat rajtad, inkább csak fordul egyet és újra csíp. Nekünk volt sajnos és senkinek nem kívánom. Házi praktikákkal és bolti fújós izékkel semmire nem mész. Rejtőzködő életmódjuk van, az ágy legkisebb réseiben élnek. Szeretik a fa illesztéseket például. Nézz körül az ágyadban egy zseblámpával és ha találsz apró fekete pöttyöket egy kupacban akkor az az ürülékük. Mindenféleképp hívni kell irtót mert másképp nem lehet őket kinyírni.
2020. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ágyi poloska
2020. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta rájöttem, hogy valószínűleg allergiás vagyok az új mosószerre.
2020. jún. 17. 14:16
 6/8 anonim válasza:
Az mondjuk szerencsésebb, mint a poloska :D Jobbulást!
2020. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És el is múltak a foltok? Mert nekem inkább tűnnek csípéseknek.
2020. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, múlnak. Tegnap óta nem jöttek ki újabbak. Szóval nem valószínű, hogy poloska.
2020. jún. 18. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!