Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi ennek a rovarnak a neve?...

Mi ennek a rovarnak a neve? Az udvaron került a karomra. Szerintem meg is csípett. Pár milliméter hosszú, a "szélessége" pedig nagyon kicsi! Úgy néz ki, mint egy csík.

Figyelt kérdés

Nem néztem meg nagyítóval, szabad szemmel pedig nem látszott olyasmi, hogy pl vannak-e szárnyai, lábai...


Mi lehet ez?


Remélem, hogy ti tudjátok!


Köszi!



2020. júl. 8. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha raksz föl képet, talán könnyebben meg tudnánk mondani :)
2020. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt itt régebben valaki, aki nagyon értett a rovarokhoz, nem tudom, hogy szokott-e még írni.
2020. júl. 8. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt Mátranováki Fényevő ért a legjobban a rovarokhoz és ő még szerintem szokott írni.
2020. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem az ő neve rémlik, de ha ő is ért a rovarokhoz, remélem, hogy észreveszi a kérdést és ír ide.
2020. júl. 8. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csipkéspoloska lesz, manapság nagyon elterjedt (nem a nagyobb testű, szintén invazív márványos poloskára gondolok!). Guglizz rá! Apró szösznek tűnik, de gyakran csíp, ha az emberre kerül.
2020. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, de valószínűleg nem ez volt.


Amit én láttam, az egy fekete csíknak nézett ki.

A bolhához tudnám hasonlítani, de annál kisebb, keskenyebb.


Hiába fényképeztem volna le, csak egy vonalnak látszik.


Jóval kisebb volt, mint egy bolha.

2020. júl. 10. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!