Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen bogár lehet ami a...

Milyen bogár lehet ami a falba belevágta magát?

Figyelt kérdés
[link] Ezt a bogarat taĺáltam a falba. Elég ijesztően néz ki. Mi lehet?
2020. júl. 19. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Csere?
2020. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam fürdőben, vécén jelenik meg, vagyis párás, nedves helyeken, akárhány lakásban laktam eddig. Undorító kinézetű kis jószág, de eddig teljesen ártalmatlannak bizonyult. Egyszer meg tudtam, hogy mi ez, de nem jegyeztem meg, ezért én is örülnék, ha valaki megnevezné.
2020. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cserebogár
2020. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A felvétel minőségének köszönhetően konkrétan semmi az égvilágon nem látszik belőle, honnan a rákból veszitek, hogy cserebogár?
2020. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es: szerintem onnan veszik, hogy múltkor volt egy kérdés, hogy milyen bogár költözik bele a falba, úgy hogy egyszer szak kirágja magát. Ott is a cserebogár mondták. Engem inkább az érdekelne, hogy milyen eszközzel lehet manapság ennyire rossz minőségű videót készíteni.
2020. júl. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!