Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Földben lévő darázsfészek...

Földben lévő darázsfészek kiirtása?

Figyelt kérdés

Elég közel helyezkedik el a házunk bejáratához, gyakran sétálunk el arra mi is, és a kutyánk is. Tegnap engem csípett meg egy, miközben mellette nyírtam a füvet, ma a kutyánkat. Szóval szeretném felszámolni ezt a kolóniát. Tippek?


Tegnap este locsoltam bele ecetet, és pár liter forró vizet. Ez nem volt hatásos.


2020. aug. 23. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mennyire mélyen van a fészek? Nem tudod kifordítani ásóval?
2020. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1, Hát fogalmam sincs, amikor beöntöttem a vizet, az baromi gyorsan eltűnt. Slaggal is próbáltam locsolni, bár nem tudom ezzel mi is volt a célom, de azt is gyorsan nyeli, szóval elég mélyen lehet. Megpróbálhatom kiásni, de azt hogyan kéne tennem, nem csipkednek közben agyon?
2020. aug. 23. 15:53
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Öltözz be jól:D Jobbat én sem tudok rovarírtón kívül:/
2020. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg annyi még hogy kinyitod a slagot, oda teszed a bejáratukhoz és hosszú percekig áztatod õket. Vagy forralj sok vizet és azzal, mondjuk ezek nem túl emberséges módszerek:D
2020. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rohadt kis szemetek, akár ok nélkül is csípnek, és ha jól tudom, bántják a méhecskéket. Szóval nem érdekel mennyire leszek velük embertelen. :D

Az vajon elég lehet, ha valamennyire felásom azt a területet, azután jó alaposan betaposom? Onnantól se ki se be, nem? Inkább beáldozok egy kis füvet, minthogy valamelyikünket csoportosan támadják meg.

2020. aug. 23. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A youtube-on van egy csomó videó darázsirtásról.
2020. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg? Már nézem is!
2020. aug. 23. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szerintem is youtubeon találsz erre jó megoldásokat. Nagyon extrém helyzetekről is vannak videók. :D
2020. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha esetleg a házi módszerek nem válnak be, vannak erre szakosodott cégek, pl. a NovaTox.

Egyszer a volt általános iskolámba költöztek be darazsak, oda szakembereket hívtak, tartósan meg is oldották a problémát.

2020. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!