Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bejött egy légy a szobámba de...

Bejött egy légy a szobámba de sehogy se megy ki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több órája küszködök ezzel a léggyel. Kinyitottam ablakot és ajtót tárva nyitva, de utána mintha kiment volna de csak lelapult a kis dög. Szerintem meg valami van ezzel a léggyel, mert körülöttem nagyon repül, meg a kezemre is simán rászáll. Miért nem megy ki? Sokáig meg nem tudom nyitva tartani az ablakokat, mert rohadt hideg van kint. Rovarírtó épp nincsen..

2020. okt. 16. 23:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Feneked azért ki tudod törölni, kérdező? Abban ki segít?
2020. okt. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
De basszus, ember, berepült egy flancos légy a szobádba, erről tényleg kiírni egy kérdést...legközelebb ha egy muslica fog ott röpködni a monitorod körül, vagy egy kis pókot meglátsz a falon, arról is mindenképpen ki fogsz egyet rakni jajveszékelve, hogy mi a francot csinálj vele? Ennél kicsit életképesebbnek kéne lenni.
2020. okt. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Jelentsed fel zaklatasert, de NE most, hanem 30 ev mulva mert akkor igazan utos. Akkor majd megkapja a magaet.


Amugy a fenyre mennek, mindent leoltasz, es egy lampaval tudod terelgetni. Egyszer sikerult egy ilyen legyet osszehoznom, egy a sarokban, honapok ota eredmenytelenul varakozo pokkal. A pok boldog volt, a legy meg mar, amugy is a veget jarta.


Vagy pedig amit masok is irtak, elkoltozol es leggyel egyutt aron alul eladod a lakast.

2020. okt. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, még senki nem javasolta a profi rovarirtó kihívását. Itt a GYK-n pedig minden egyes rovar megjelenése esetén az a szokás.
2020. okt. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyen pofátlan léggyel találkozom, akkor azt szoktam csinálni, hogy abban a szobában, ahol a légy van, lekapcsolom a villanyt, a többi szobában meg fel. Pl ha a hálószobában van a dög akkor ott le, a nappaliban meg fel. Megy a fényre, így kimegy. Ès így ki lehet csalogatni legalább onnan, ahol alszol.
2020. okt. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
milyen pofátlan emberek vannak itt komolyan...érdekes mások is simán raktakfel kérdést ilyennel kapcsolatban oda miért nem mentek unatkozni? Miért kell kirakni? istenem MERT LEHET...ki tiltja meg? nem vagytok adminok hogy jajj ez ah hülyegyerek unalmas kérdést rakott ki a légyről muszály törölnunk...istenem
2020. okt. 17. 12:13
 17/18 anonim ***** válasza:
Sok dolog van amit lehet, mégsem érdemes/helyes megcsinálni.
2020. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Le kell bontani a házat és máshol felépíteni
2021. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!