Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Molylepke bánt?

Molylepke bánt?

Figyelt kérdés
férfiasan bevallom nagyon félek és undorodok szinte minden ilyen köcsögtől, bejött most egy molylepke és bemászott az ágyam alá, sehogy se tudom kicsalni, ha kijön esetleg éjszaka elfog kezdeni mászkálni rajtam?

2020. okt. 28. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy rád mászik, de nem csíp. No para!

Amúgy én is nagyon irtózom ezektől 😅 annyi hogy én lány vagyok

2020. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Epp eleg baj az is :D
2020. okt. 28. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Lehet fel sem kelsz rá, de ha van másik szoba, esetleg nappali akkor aludj ott
2020. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
75%
Nem bánt. De te jól jártál nekem egy tücsök jött be, és egy héten keresztül ciripelt, jó hangosan.De nem lehetett látni úgy elbújt.
2020. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Mit gondolsz, belepetézik a szemüregedbe álmodban? Ugyan már, ez nem egy xenomorf. Megértem az irtózást, de egyrészt ugye a sablonszöveg, miszerint "ő jobban fél tőled" másfelől a feketeöves saolin-szerzetesek aranyat érő mondása, miszerint majd megdöglik, csak ki kell várni. Vagy fogd bele zsepibe, és vidd ki, hidd el nem csíp, mindkettőtöknek jobb lesz így, zen üzemmódban. Vagy kérj meg rá valakit.


Bocsánat az elrugaszkodott gondolatmenetekért, szarkasztikus vagyok néha, de semmi rossz szándék nem vegyült eme sorokba. Kitartást!

2020. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi a megnyugtatast, a megfogassal az a baj, hogy baszik elojonni jelen pillanatban😬
2020. okt. 28. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Előző vagyok.


Kapcsolj le mindenf ényt a házban, egy kislámpát kivéve, az valószínűleg előcsalja majd.

2020. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy "bánt"? Úgy fogalmazol mint egy óvodás. 😄
2020. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is tuti, hogy nem molylepke, hanem egy bagoly- vagy araszolólepke...
2021. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!