Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloskához rovarírtó?

Szivárványpóni^^ kérdése:

Ágyi poloskához rovarírtó?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap este az egyik falon láttam egy ágyi poloskát. Kicsit furcsálltam, hogy nem azon a falon, ami az ágy mellett van, hanem egy másikon, távol az ágytól. Átnéztem az ágyat, matracot, ágyneműket, de semmilyen nyomot nem találtam, ami arra utalt volna, hogy több is lenne a szobában. Este direkt az ágyamban aludtam, de nem csípett meg egy sem, és még mindig semmilyen további nyomot nem találtam. Szerintetek érdemes lenne ehhez most rovarírtót hívni, vagy még várják vele?

Előre is köszönöm!



2020. nov. 13. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ahol 1 van ott több is van. Olyan helyekre el tudnak bújni amikre nem is gondolnál. Nekünk az ágytól távol lévő forgószékben is voltak. Mi megláttunk egyet és már hívtuk is az irtót ugyanis nagyon gyorsan szaporodnak. Az irtó még a könyveket is beporozta mert tényleg akárhová elbújnak. Szóval én azt tanácsolom hogy hívjál irtót már most.
2020. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ágyi poloska volt a falon?
2020. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos szerintem igen... de lefotóztam, így néz ki:

[link]

2020. nov. 13. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos az.
2020. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én külföldön béreltem egy szobát és ott harcoltam több mint 3 hónapig a poloskákkal. Nagyon szaporák és kiválóan rejtőzködnek. Ha nem látsz nyomokat akkor a szomszédból jött át vagy valahonnan te hoztad haza.

Én azt javaslom, ha még egyel találkozol vagy látsz valahol poloska kakit azonnal hívd a rovarirtót. A kép alapján ez egy felnőtt poloska.

2020. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú, ez tényleg az!

Gyorsan nézd meg a matrac alját, az ágyneműtartót, hátha van nyoma ott is.

Nekünk mesélték, hogy még a falikép mögött is elbújhatnak.

Rs használt antik bútorral, ruhával, könyvvel is be lehet vinni a lakásba .

Én is hívnék szakembert.

2020. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!