Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan oljek meg egy barna...

Hogyan oljek meg egy barna szazlabut? Ugy kb 2 honapja van a furdoszobamban es a repedesekben bujkal 1 honap utan tegnap 3 masodpercre jott ki… erdeklodom hogyan tudnam megolni bogar irto spray nelkul.

Figyelt kérdés

#Barna szazlabu #Bogar spray nelkul #Szazlabu a furdoszobaban
ápr. 21. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Minden élet értékes,a legkisebb is.Hagyd életben...
ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Hajlakk, sósav
ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Csak 1 van? Mi hangyairtóval irtottuk ki őket, vettünk egy házat, amit régóta nem laktak és még a felújítás után is voltak. Szóval egy doboz hangyaporral...
ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%
nekem tnt-vel sikerült
ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A százlábú nem árt sőt hasznos mert az összes káros rovart elpusztítja a lakásban , még az ágyi poloskákat is!
ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az inkább egy Légyölő pókszázlábú lesz...


Totál ártalmatlan jószág.

ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Látod 2 hónap alatt nem bántott téged, akár össze is barátkozhatnátok. Hasznos állat egyébként.

Ha meg nagyon nem akarnád akkor állj lesben és kapd el egy dobozzal, aztán dobd ki a házból.

ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki nevet.Én azt szoktam.Szerintem is pókszázlábú lehet inkább.Ijesztően néz ki.De ártalmatlan,és rohadt hasznos.Legyen a neve:Vanda.
ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!