Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Cheiracanthium mildei pókkal...

Cheiracanthium mildei pókkal találkoztam, mit kell tudni róla? Milyen a csípése?

Figyelt kérdés

Éppen fürödtek, a kád szélén pillantottam meg. Onnan lefújtam...

Majd amikor kijöttem, még szerencse hogy eszembe jutott kirázni az alsógatyám, mert pont odabújt.


Ekkor nagyon gyorsan futni kezdett, de pont le tudtam fényképezni, és a Seek nevű alkalmazás megmondta a kép alapján, hogy cheiracanthium mildei.

Meg a képen is már egyértelműen látszott, hogy tényleg az, a kád szélén még jobban meg tudtam nézni, mint amilyen a képen amit fotóztam, mert nem lett a legjobb...


Nem értek az ízeltlábúakhoz, de ha nem tévedek -meg most így ezt is olvastam az elmúlt 3 percben-, akkor ennek a póknak elég erős fájdalmat tud okozni a csípése... Igaz ez?



2020. nov. 24. 05:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Fürödtem*
2020. nov. 24. 05:24
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
A dajkapókok csípése sosem kellemes dolog
2020. nov. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!