Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pókok tenyésztése, és értékesí...

Pókok tenyésztése, és értékesítése?

Figyelt kérdés

A Lányom ezzel szeretne foglalkozni.

Nem a tartással kapcsolatos dolgokra vagyok kíváncsi (azzal a lányom képben van), hanem az a része érdekelne a dolognak, hogy ha tényleg komolyan gondolja, és bele akar vágni, akkor a hivatalos értékesítéshez (kiállításokon/vásárokon szeretné eladni őket), milyen engedélyek/egyebek szükségesek?



2020. nov. 28. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

7 éves írás, azóta a számlázás már online kell legyen



[link]

2020. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, így már tudom merre induljak.
2020. dec. 12. 12:48
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Szívesen.

Első körben talán egy könyvelővel lenne érdemes egyeztetni.


Hallottam, hogy valaki az agráregyetemen abból írta a diplomáját, hogy gazdaságilag megéri-e a díszállatok tenyésztése (talán hüllőké-kígyóké?).

Az volt a konklúzió, hogy ha valaki (más) kifizeti a fűtésszámlát, akkor megéri.

2020. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem éri meg. Adózva, legális biztos nem. Kivéve, ha pokolian ritka fajokat szaporítasz, és van külföldi kereskedő kontaktod.


Egy ...senki.

2020. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz kedves négyes?

Te már próbáltad, és buktál akkorát, hogy ráment a házad?


Olvastál olyat a kérdésben, hogy megéri-e?

Kerestem kibúvót a legalitás alól?

Honnan tudod, hogy nem ritka madárpókjaink vannak?

Hogy a faxszomba jön ide a külföldi kontakt?

"Egy ...senki.", ezt meg végképp nem értem.

Szerintem keress magadnak más elfoglaltságot, ha már a kérdésre sem tudsz válaszolni.

2020. dec. 13. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

5.-nek.


Ha ekkora szakértő vagy a témában, akkor miért itt érdeklődsz? Fosol, hogy egy pókos oldalon/FB csoportban kiröhögnek?

2020. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
vagy már kérdezte és vagy mindenki illegálba csinálja
2020. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
vagy vállalkozóként melléktevékenységként
2020. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6!

"5.-nek.



Ha ekkora szakértő vagy a témában, akkor miért itt érdeklődsz? Fosol, hogy egy pókos oldalon/FB csoportban kiröhögnek?"

Ez honnan jött?

Most egy második profilról nyalod ki a saját segged?

2020. dec. 13. 19:54
 10/12 A kérdező kommentje:

Lemaradt.

Szánalmas vagy minkét profilodban, mégcsak válaszra sem foglak méltatni, de a pirospacsit minden kommentedere, mindkét profilban megkapod tőlem.

Aztán ugass vissza saját magadnak mindkét profilodban, vagy válaszolj a kérdésre.

Tudod, ennek az oldalnak ez a lényege.

Ja, és ki is van írva a válaszadás feltétele:

Ha kommentet írsz, kérjük, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj, ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a Nem hasznosnak jelölést, illetve lehetőséged van jelenteni a moderátornak a válasz jobb sarkában található ikon segítségével vagy az info@gyakorikerdesek.hu címen!

Kérjük, olvasd át a részletes felhasználói szabályzatot is! Fenntartjuk a jogot, hogy ha nem tartod be a szabályokat, a kommentedet töröljük.

2020. dec. 13. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!