Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eladják a lovam. 😭 Szerintetek?

Eladják a lovam. 😭 Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy pónim akit nagyon nagyon szeretek, 2-3 éve már megvan, nem otthon tartsuk , hanem a nagyszüleimnél... Viszont.. most hogy öregszenek el akarják már adni.. de.. annyira szeretem őt.. nem tudom hogy elképzelni nélküle azokat a perceket amikor kint vagyok a nagyszüleimnél... Nem lesz kihez kimennyek... Kit idomitsak... Kivel eggyut bohóckodjak.. ezt sem bírom konnyke nelkul leírni.. szerintetek , mi lenne a legjobb megoldás? Eladják? Bertartas? Otthon tartás? Bár az lehetetlen... Nem tudom hogy vészeljem át azt az időszakot amikor már nem lesz itt velem... Kerekek segítsetek..

2018. aug. 24. 00:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*kérlek segítsetek , *könnyek nélkül
2018. aug. 24. 00:25
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Igazából erre gondolni kellett volna. Vagyis, hogyha a te pónid, akkor arra is gondolnia kellett volna a szüleidnek, hogy ha esetleg a nagyszüleid már nem tudják tovább tartani, akkor legyen valahol helye, és ne legyen lepasszolva. Értelme sem volt megvenni, ha 2-3 év után lepasszolják.


Bértartás, otthon tartás sehogy sem megoldható?

Nyilván minden jobb opció, mint az eladás, és valahogy csak meg lehetne oldani.

2018. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Keresel egy ismerőst,vagy valakit akit ismersz,és befogadja,és tudod látogatni.Facebook lenne erre a legjobb megoldás,nem jófogás meg ilyesmik,ne ismeretlen legyen.És persze az ellátásáért valamennyi pénzt mondanod kell havonta.Mennyi idős vagy ? Diákmunka ha lehetséges,abból tudnád finanszírozni.Vagy az összes zsebpénzed.
2018. aug. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy az edzőmhez megy és ha megyek lovagolni mindig meglátogathatom stb... De nem nagyon akarja hogy oda menjen.. pedig annyira jó lenne ha ide menne.. de ismerőst nem nagyon tudok akinek kellene póni. Szóval.. a zsebpénzem nem nagyon lenne elég bértartásra max ha valamit bele fizetnek. Vagy több fellépésre eljárok. De abból sem tudnám nagyon finanszírozni ... Az otthon tartás is felejtős pedig megoldható lenne.. de az anyám nem akarja.
2018. aug. 24. 01:53
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Ló kolbász?
2018. aug. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

5-os de gonosz vagy! :(

Hat en egyaltalan nem ertek hozza, de annyit tudok, h iszonyat koltseges lovat tartani..

En is vmi nagyobb lovardat javasolnek, vagy kerd meg a szuleid oda keruljon, ahol latogathatod!

2018. aug. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Milyen gyakran jártál nagyszülőkhöz?

Ki fizette eddig a dokit, abrakot, sulit, stb.?


Mert ha nincsenek messze a nagyszülők, akkor maradhatna eddigiekben, de te is beszállsz a költségekbe és naponta kijársz ganézni, etetni, itatni.

Elhiszem, hogy a nagyszülőknek elege van abból, hogy a te szórakozásodat finanszírozzák energiával.

2018. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
76%

Én azt javaslom, hogy egy közeli farm tulajdonosának adjátok oda, ő tudja hol tartani és megbeszéled a tulajjal, hogy te elmehetsz - e minden nap megetetni, ápolgati, meg mosni,játszani vele. És ha megengedi nem kell aggódni mert minden nap vele leszel, és még ha az ideiglenes "gazdija" megengedi akkor megkérdezheted, hogy lovagolhatsz - e rajta (mármint én nem értek a lovakhoz, de ha könnyű vagy szerintem meglovagolhatsz egy pónit.

Szerintem ez amit írtam a legjobb megoldás mert így nem adtad oda teljesen, lehet hogy a "papirokon" egy másik ember lova, de a paci szemében te vagy az egyetlen gazdája.

Egyébként emberek mivan veletek, miért kell ilyesmit írni egy látszólag kislánynak, "nem kellett volna megvenni, ha 2-3év után lepaszolod" mi ez?

Kedves kérdező, remélem segítettem és a kis pónidat engedd, hogy odaadják egy olyan farmnak (már ha van kisebb falukban) ahova akár gyalog akár biciklivel ki tudsz menni, és segíthetsz a saját pónidon, mert lehet nagyobb karámot is kap. Sok szerencsét ❤️🤞🍀

2018. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon szépen köszönöm ❤️❤️ szerintem is valahogy így lehetne a legjobb, és én kérdeztem is egy farmot, de ő neki nem kell, pedig ott jó hely lett volna.. már farmot , még úgy hogy ismernék is nem nagyon tudok...
2018. aug. 24. 10:31
 10/21 A kérdező kommentje:
Az előzőnek meg annyit, hogy, elég gyakran kijárok hozzá ,és ha tudok sokat kint is vagyok vele. a szénát nem kell fizetni (nekünk) , a gondozását meg amúgy is én csinálom... Csak annyi lenne a dolga hogy este fáj neki szénát, nappal ki viszi a legelőre, amúgy ami ott van előttük
2018. aug. 24. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!