Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csak engem tisztelnek meg a...

Csak engem tisztelnek meg a szúnyogok még télen is?

Figyelt kérdés

Utálom őket , ezért a kedvencem a tél, inkább fázok mint remek testem célpontja legyen eme gonosz teremtéseknek.


Erre nem kezd el zümmögni egy a wc-be? Megértem lecsapni. Most meg várok a kocsiba itt 7celsius fok van kint meg 2 erre kívül egy rátette magát a szélvédőre. Igaz lassan, de megoldotta, hogy arrébb menjen.


Azt gondoltam nem kedvelik a hideget , én már lassan csomagolok megyek Izlandra, de a Spitzbergák lesz a vége ha Izlandon is vannak. Persze csak viccelek, nyelvtudás nélkül nem megyek, viszont pár cuccom sporttáskába tartom meg van nálam angol szótár. :D


Kérdés komoly, mit keresnek ilyenkor ? Engem?



2020. dec. 20. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk is volt "szerencsénk" szúnyogot látni pár éve, karácsonykor... Globális felmelegedés, ez van.
2020. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk idén elég gyakoriak. Igazából nyáron nem is láttam bent szúnyogokat (mindenhol van szúnyogháló), de mióta vége a nyárnak, néha mindig látok itt-ott szúnyogokat a házban. Meg ugye sokat távolsági buszozok, vagyis a mostani időszakban nem, de mindegy is. A lényeg az, hogy szinte napi szinten a buszon mindig 2 szúnyog ott izélt körülöttem... :D Az utóbbi években nem annyira láttam szúnyogokat ősszel, télen, de idén igen.
2020. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi köze a felmelegedésnek.

Mindig is voltak télen szúnyogok... még hóban is látni őket.

Ők a Téli szúnyogok:


[link]

2020. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!