Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mivel írtsam ki a bolhát?

Mivel írtsam ki a bolhát?

Figyelt kérdés

Eledelesben nem kapni azt a neostomosant.


Macskát fürdettem de még mindig tele van. Többször fürdessem?

Kinti benti macska.



2021. márc. 21. 07:53
 1/8 anonim válasza:
79%
nyakörv
2021. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van rajta meg cseppet is kapott.


Citromos domestos esetleg?


Az a neostomosan az jó volt azt mondta megnézi tud e rendelni... Mondjuk biztos tud

2021. márc. 21. 08:28
 3/8 anonim válasza:
83%
Mindenképp valamilyen olyan ampullát vegyél, amit a nyakától a farkáig a gerince mentén be kell dörzsölni. Mi 1500ért vettünk valami oroszt, volt benne 3 ampulla, becsepegtettük vele a 3 kutyust és eltűntek belőlük a bolhák. Előtte próbálkoztunk mindenfé menő samponnal, mind hatástalan volt.
2021. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vettem egy sprét de úgy ragad tőle.. mert elvileg ilyen bio szar h nem öli ki kemikáliával a bolhát hanem " mozgásképtelenné" teszi vagy mi és kipotyog a pete meg nem kell ki. De ezzel annyit kéne fürdetni a macsekot nem tudom egészséges e
2021. márc. 21. 08:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik macskánál hatásos ugyanaz a szer, sajnos próbálgatni kell, hogy melyik válik be. Nálunk 2 macsek van, az egyikük egy klasszikus házimacska, a másik egy Maine Coon. Előbbinek bőven elég a nyakörv, utóbbit rendszeresen kezelni kell. Régebben volt egy vörös kandúr házimacskánk, nála 100%-os megoldás nem is létezett. Viszont nem csak magát a macsekot, hanem a helyét is kezelni kell, mert onnan visszafertőződhet, hiába irtottad ki belőle.
2021. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenesetre felporszívoztam, lefújtam a ragaccsal ha bejön akkor megfürdetem ha megszárad még felporszívózok.


Egyébként mikor hetente takarítok akkor is porszizom az ágyat meg a kanapét. Többet van bent a macska azóta virgonckodnak.

2021. márc. 21. 11:58
 7/8 Borcika ***** válasza:
100%
Szia! Bravectot kéne venni! Nem olcsó, de 3 hónapos védettséget ad és nem lesz több bolha! Nagyon régóta ezt használjuk és bolhás egyszer se volt, sőt kullancs se. Állatorvosnál tudsz venni, vagy fel kell irattatni, mert vényköteles.
2021. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia. Megnézem majd egyelőre vermiconnal lefújtam ( ez se volt olcsó) aztán mikor megszáradt megfürdettem.


Azóta nem volt kint nem is láttak ugrálni semmit, remélem kimentek belőle. Volt rajta nyakörv de majd lecserélem mert fürdésnél szerintem kiázott

2021. márc. 22. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!