Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Megöltem egy pókot és iszonyat...

Megöltem egy pókot és iszonyat büntudatom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megijedtem, és meöltem egy pókot, fél órán kersztül sírtam, és bocsánatot kértem tőle, de hiába, nem múlt el a bűntudatom. Nem tudom mit tehetnék, hogy elmúljon. Ha ránézek a helyre ahol megöltem, sírok. Szerintetek? A gúnyos megjegyzéseket nem kérem, köszönöm.

#bűntudat #Megoltem
2021. máj. 29. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Keress fel egy pszichológust. Nem gúny, jó tanács.
2021. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
🤣🤣🤣
2021. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát én azért nem rögtön a pszichológusnál kezdeném. Várj még 1-2 napot hátha elmúlik
2021. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem azért ölted meg, mert gonosz vagy. Nem kínoztad. Így nem gondolom, hogy bűntudatod kellene, hogy legyen. Amúgy én se szeretek megölni semmilyen állatot, inkább kiviszem papíron. Legközelebb te is csináld azt szerintem. Úgy nincs az a hülye érzés, hogy miért kellett megölni egy szerencsétlen lényt.

(25 éves, kigyúrt, kitetovált férfi)

2021. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Velem is volt ilyen. Lecsaptam egy pókot, aztán rájöttem, hogy ki is vihettem volna, és elkezdtem bőgni. Labilis ember vagyok nagyon.


El fog múlni a bűntudat, ne aggódj, nekem is elmúlt. :) Ez csak egy pók. Nincs öntudata, nem érez különösebb fájdalmat, érzelmet. Gondolj arra a sok rovarra, amit megevett volna a pók, de miattad megmenekültek. :D

2021. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Minden élőlény csak úgy létezhet, ha más élőlényeket elpusztít. Ez alól te sem vagy kivétel, és a pók sem. Ez a világ rendje. Ha nem érzed helyesnek, akkor jól érzed, de nem a világgal van a baj, hanem te vagy rossz helyen. Ugyanis nem az anyagi világban kellene élned, egy durva anyagi testben. De hát te döntöttél úgy, hogy leszületsz ide. (Mint mindannyian. Sok hülye, tudhattuk volna, aztán itt sírunk, hogy de szar...)
2021. máj. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Jó kis troll poszt.
2021. máj. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nemrég egy darazsat nyomtam agyon, és utána kicsit bűntudatom lett, mert nem lett volna muszáj megölnöm. A halála viszont nem volt hiába való, hisz valószínűleg megette egy madár, miután kihajítottam az ablakon. A te pókodat is megette egy másik állat, ha más nem, baktériumok.
2021. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pókokat én is sajnálom. Ne kérdezd az okát, szimpi kis lények. Ennyi.
2021. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!