Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szintén tapasztaljátok, hogy...

Szintén tapasztaljátok, hogy nagyon hirtelen elszaporodtak a szúnyogok Budapesten? Főleg tegnap volt egy hatalmas szúnyogtámadás, a Duna melletti kerületekben. Meddig tart?

Figyelt kérdés
Ha nem irtják, és sokáig tart, akkor ma vásárolok pár elektromos szúnyogirtót a lakásba.
2021. jún. 8. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ott, mindenhol. Esznek meg.
2021. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen!! pont tegnap volt itthon az első szúnyog :(
2021. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy tapasztaltam, hogy tegnapelőtt még egy sem volt, tegnap már mindenhol voltak, és 10 másodpercenként csíptek. Főleg a Gellért tér környékén.
2021. jún. 8. 10:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek komolyan mondom neha akkora csipesek vannak rajtam mint egy meteor krater.


Fogalmam sincsen honnan vannak, nagyon hasonlitanak a szunyog csipesre de mintha nem az lenne.


Realisabbnak tartom hogy szunyog, de nalunk soha nem volt.

2021. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tegnap nálam is megjelentek otthon, pedig "középső" kerületben lakom (nem pont a Duna mellett, de nem is a város túlsó végén)
2021. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezek a szokott szúnyogok vajon vagy valami egzotikus import?
2021. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én a szokásosnál kisebb méretű szúnyogokkal találkoztam.
2021. jún. 8. 10:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is kisebbek voltak a szokásosnál. 5. voltam.
2021. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag irtják őket. Csak nem tudom hol. Amikor megy le a nap, nem lehet megmaradni a kertben annyi van.


Ráadásul ezek nem olyan szúnyogok mint az "én időmben", akkorát csípnek, hogy a viszketés mellett még fáj is meg ég és háromszorosára dagad mint egy normális csípés.

2021. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem az a skót szúnyog? Midgies?
2021. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!