Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Megtűritek a pókokat a szobában?

Megtűritek a pókokat a szobában?

Figyelt kérdés
Mióta nyitva van az ablak éjszaka, elkezdtek jönni befelé. Egy hete még csak 2 volt a plafonon, de most már van vagy 9. Gondoltam nem bántom őket, mert a többi élőleny is együtt tud élni velük, meg amúgy sem vagyok az erőszaknak a híve. Viszont már kezdenek aggasztani. Ti hány póknál húzzátok meg a határt? És aztán elpusztítjátok őket vagy csak kiviszitek az udvarra?

2021. júl. 12. 01:13
1 2 3 4
 11/34 Heavenly Host 77 ***** válasza:
100%
Én megtűröm őket, csak maradjanak a helyükön.
2021. júl. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
63%

Hat 9-et nem varok meg. Ha latok egyet, serules nelkul elkapom, es kidobom az ablakon.


2-es: A fasze kell gyilkolaszni. Miert nem lehet egy befottes uveggel elkapni es kihajitani ?

2021. júl. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Meg szoktam, de most kicsit túlszaporodtak a kaszáspókok, minden szobában van 1-2. Vagyis eddig volt, mert a hétvégén hármat megfogtam egy műanyagpohárral és kitettem az ablakon :) Nincs velük bajom, nem is bántom őket, csak ez már túlzás volt
2021. júl. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a bazinagy fekete kövipókok jönnek be,irtózom tőlük. Ha túl nagy, konkrétan pánikolok és félelmi agresszióból agyoncsapom. Ha kisebb,megpróbálom kivinni vagy ha itthon van a férjem,kivitetem. A kisebb zugpókoktól,kaszásoktól nem félek,de azokat is kiviszem. Bent nem tűröm el.
2021. júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
37%
Milyen kedvesek, akik megtűrik, plafonon, meg itt ott. És ha éjjel lemászik és mászkál rajtad, megcsip pár helyen? Utána is hagyni fogod, hogy legyen 5-6 a szobában? 😃
2021. júl. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
79%

#12 először is összenyomni egy zsepivel valamivel egyszerűbb mint üveget keresgélni (vagy bármi mást), hogy kidobjam. Másodszor, kötve hiszem hogy annak a pár összenyomott póknak olyan nagy jelentősége lenne. Van, és lesz belőlük bőven, nem fogok csak azért kinindzsázni vele az udvarra hogy jaj szegény pókocska meg ne haljon.

Nem a #2 voltam.

2021. júl. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg, pont tegnap este lefekvés előtt volt egy baromi nagy kaszáspók az ágyam mellett. :) Ki is akartam tessékelni, de elfelejtettem.

Kb. 2 babona rögződött bennem, az egyik az, hogy pókot nem szabad agyoncsapni. Ezért nem is teszem, inkább kiteszem. :) De van, hogy hagyom. Itt főleg kaszáspókok vannak.

2021. júl. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Én egyébként a (nagy) éjjeli lepkéktől félek vmi irtózatosan. :) Hisztérikus leszek, ha meglátok egyet a lakásban. Nem bántom őket (sem), mert túlzottan félek tőlük. :)

17-es voltam

2021. júl. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Meg, de ha lehet, inkább kitessékelem. Neki is jobb odakinn, ahol kaját is talál.
2021. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy alapos nagytakarítást nem lenne rossz csinálnod, mert annak valami oka van, hogy ennyire mennek rád a pókok. Azok többnyire a poros/nyirkos/lelakott helyeket kedvelik, szóval lehet vonzza őket a lakás állapota.
2021. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!