Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A ház alatti pinceajtón...

A ház alatti pinceajtón belülről, fent találtam ezt a kisebb tojásnyi 'valamit' a szőnyeggel bevont ajtón, a szőnyeg széléhez építve (alul lyukas). Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2021. júl. 12. 21:11
1 2
 1/16 Metionin ***** válasza:
100%
Darázsfészek.
2021. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kb. 5-6 cm magas (vagyis a hosszabbik mérete kb. ennyi).

Biztosan régóta ott van, nem is értem, hogyan nem vettem észre eddig (...megyek, mint a vak ló). Most azért vettem észre, mert tegnap az utcáról befolyt a víz az udvarra, és, persze, a pincébe is (nagy zuhé volt, folyt az utcán a víz ...lejtős az út, és mi a lejtő végénél vagyunk)). Kitártam az ajtót és úgy is hagytam (ma)...és egyszer csak: jé, hát az meg ott mi?

2021. júl. 12. 21:18
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak ennyi, hogy darázsfészek?? Sima, mezei darázs?
2021. júl. 12. 21:19
 4/16 A kérdező kommentje:

Én ilyet még nem láttam, pedig nem vagyok fiatal. Darázst viszont már sokat láttam.Ez érdekes mindenképpen.

Láttam én már rengeteg darázsfészket....a padláson is van több tucat....és szerte az udvar különféle helyein....de az egy se ilyen.

2021. júl. 12. 21:21
 5/16 vantel ***** válasza:
33%
Nincs kép,csak valami ogre-t ír ki vagy agrét!
2021. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
sima darázsfészek. de fújd le, írtsd ki mihamarabb mert elszaporodnak
2021. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából fogalmam sincs, hogy milyen fajtáé. Keress rá a leggyakoribb fajokra és biztosan kiderül. Kecskedarázs, német darázs, lódarázs szokott lenni a leggyakrabban.
2021. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ebbe még visszajárhatnak, vagy ezt már elhagyhatták végleg? Benne mintha egy feltört kistojás látszódna...olyasmi..
2021. júl. 12. 21:28
 9/16 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
#5 Ha megnyomod a bal oldali gombot akkor előugrik. Vagy az sem jön be? 3 gomb van.
2021. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Grimfox ***** válasza:
100%
A sima mezei darázs(a sárga csíkos, agresszív kis dög) vagy négy különböző faj a valóságban. Ez a fészek kinézetre kecskedarázs lehet leginkább.
2021. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!