Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden reggel ugyanaz a darázs meglátogat minket?

Figyelt kérdés

Teljesen komoly a kérdésem.

Panel 3. emelet, viszonylag kevés rovarunk van az erkélyen, mert ebbe a magasságba mintha nem jönnének, de minden reggel meglátogat minket egy szem darázs, mindig ugyanabban az időpontban.

Körbenéz, belenyalakodik a reggeli kávémba, majd tovább áll.

Csak azért szenteltunk neki nagyobb figyelmet, mert a parom retteg tőle, én meg belehalok ha megcsíp.

Egyébként nem bántjuk, már a parom is megtanulta, hogy hogyan kell viselkedni egy darázs jelenlétében.

Csak érdekelne, hogy lehetséges-e, hogy nem a véletlen műve, és hogy mindig ugyanaz jár vissza, ugyanakkor?



2021. aug. 1. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulta,hogy ott kaja van.
2021. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt egy ilyen darázs, csak a nyolcadik emeletre járt fel. Aztán észrevettünk egy pici darázs fészket a könyvespolcon, a könyvek mögött.

Szerintem nézz körül a szobában. Illetve ha még nincs fészek, akkor próbáld a darazsat távol tartani.

2021. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beköszön. :)
2021. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

"belenyalakodik a reggeli kávémba egyébként nem bántjuk"


Persze, nem csapnátok le a világ minden kincséért sem, fel kell menni a netre nyafogni. Nem gondoltam volna, hogy léteznek ennyire fogyatékos emberek, akiket egy kib*szott darázs ledominál.

2021. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene bántani?


Én előbb csapnálak le téged 4-es :D

2021. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

4# Nem tudom, hogy hogyan jön ide a dominancia.

Értem, hogy vannak emberek, akik semmit nem érnek el az életben, és az egyetlen boldogságuk, hogy náluk gyengébb dolgokat (állatokat, gyerekeket, férfiként nőket ) próbálnak meg ledominálni, hogy megmutassák, hogy ki a f+sza gyerek, de ne haragudj én nem ezen a szinten vagyok.


Rendkívül aranyosnak tartom a reggeli darazsat, nem is bánt minket soha, csak érdekelt, hogy mi lehet az oka, hogy mindennap ott jár, mindig ugyanakkor, tekintve, hogy neki nincs órája.

Eszembe sem jutna bántani, és a páromnak is sokat segített, hogy ne féljen a darazsaktól.

2021. aug. 2. 09:17
 7/8 anonim ***** válasza:
teória: nem lehet, hogy ő is ott lakik, oda van bejelentve, csak nem tudsz róla? :D (szigorúan a poén kedvéért)
2021. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem :(

Nehány napja kint maradt egy kávés csésze, az aljában cukros-kávés maradvánnyal. Megtetszett neki, és beleragadva az élvezetek mámorába ott hagyta a fullánkját.:(

A kávé drog és a drog halálos. :((((

2021. aug. 30. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!