Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Berepült egy hatalmas lódarázs...

Berepült egy hatalmas lódarázs a házba, és sikerült csapdába ejtenem egy pohárba. Hogyan tudnám kinyírni?

Figyelt kérdés
Eléggé fel van hergelve, attól félek ha szabadon engedem nekem vagy másnak támad. Nem tudom hogyan csináljam ki, ha felemelem a poharat akkor kirepül.

2021. aug. 13. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd úgy.Reggelre lenyugszik és elengedheted.
2021. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Emeld fel a poharat picit, és fúj be valami irtó cuccot. Vagy bármit. Teszteld mit bír. Végül kiszall belőle a lélek úgyis
2021. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Be kell csúsztatnia a pohár alá egy vágódeszkát . Azzal együtt kidobod a picsába az udvaron, ha félsz tőle.
2021. aug. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

A vágódeszka túl vastag, mire azt alá teszi kirepül. Viszont egy erős karton, ami nem hajlik de vékony, és ha csak egyik sarkát fogod is biztonságos, azzal ki tudod tenni.

Ha kiteszed, tedd úgy, hogy félig csúsztasd le a poharat a kartonról, reggelre kitalál szerintem és nem lesz ott senki akin levezesse a dühét

2021. aug. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na a egy vastagabb papírt csúsztattam alá, az működött. Kitettem az erkélyre, reggelig otthagyom.
2021. aug. 13. 02:03
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, de tényleg ennyire tutyimutyi vagy, hogy egy darázzsal nem bírsz elbánni? 😊
2021. aug. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Allergiás vagyok a csípésére.
2021. aug. 13. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Pohár a fagyasztóba 1-2 percig, a darázs megdermed. Most nyugodtan kiteheted, ha felocsúdik elrepül :D


Vagy csak simán borítsd fel a poharat egy seprűnyéllel amikor lenyugodott az erkélyen.

2021. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!