Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Apró bogarak jelentek meg a...

Davidka5211 kérdése:

Apró bogarak jelentek meg a fürdőben,kb 1-2 mm-esek. Mik ezek?

Figyelt kérdés
Szabadszemmel éppen látható, de nagyon apró. Javarészt a mosogép környékén vannak, de találtunk a zuhanyfüggönyön is (ott vettük észre) aztán mikor jobban szétnéztünk szinte mindenhol találtunk. Lassan mozog, apró fekete a még kisebbek fehéres átátszóak. Ami a legidegesítőbb, hogy csípnek és észre sem vettük eddig, hogy mi volt de már tudjuk hogy ezek okozták. Az egész fürdőt lefertőtlenítettük miután protect-el lepermeteztük. És így is találunk még. Képet nem bírunk csinálni mert annyira kicsi, hogy nem focusál a kamera, de kb akkora mint 1 őrölt kv szemecske. Már nem csak a fūrdőben vannak.

2021. aug. 29. 13:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Biztos hogy csípnek? Repülnek vagy csak másznak?
2021. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valahol (bútor mögött) éppen kikelt (még kisméretű) bogarak...
2021. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Fixen csípnek, mert 1x kiszúrtam a karomon és megtudtam figyelni. 100% hogy nem repül.
2021. aug. 29. 13:44
 4/23 anonim válasza:
Nincs bent virág? Nedves virágföldön szoktak ilyenek lenni, bár azok szerintem nem csípnek.
2021. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk egyszer a konyhabútor mögött kelt ki egy csomó légy😝, hirtelen tele lett velük a konyha...egyébként nagyritkán téved be 1-1.
2021. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
2021. aug. 29. 13:53
 7/23 A kérdező kommentje:
Ott a link, ennyire tudtuk lefényképezni. Nem találtunk még ennél nagyobbat, szóval nem gondolom hogy valaminek a kicsinye
2021. aug. 29. 13:54
 8/23 A kérdező kommentje:
Virág nincs bent, nagyon a lakásban sincs, inkább csak virágföld, de kiszáradva 1 kis cserépben.
2021. aug. 29. 13:58
 9/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk az "anyaállat"lerakja a petéket és passz... azok meg egyszer csak kikelnek és elárasztják a környezetüket.
2021. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9/9 Én már nem tudom mi lehet ez, most újra megy a protect mindenhova, aztán domestosos vízzel áttöröljük az egészet. Teljesen tanácstalanok vagyunk. Neten sem találunk róla semmit.
2021. aug. 29. 14:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!