Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen szagra mennek a poloskák?

Milyen szagra mennek a poloskák?

Figyelt kérdés
Gondoltam hogy az udvarba kiteszek egy vödörbe valamit amire rákapnak, így be tudom őket csalizni és megölni,mert rengeteg van, a frissen mosott ruhák teli vannak vele, de azon nem tudom őket szétnyomni, így csak lesöpröm.

2021. okt. 5. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hőre mennek, olyan helyekre vackoljak be magukat ahol melegebb van és szélvédettebb, így a hideg beállta előtt.

Szerintem a szag/ illat intenzitástól függ, hogy odamennek- e vagy sem, simán meglehet, hogy csak oda tévedtek.

Az is lehet, hogy a gyümölcs, parfümillatokra.


Senki nem tudja megmondani mert mindenhol ott vannak és ahogy észreveszi egy másik élőlény; hangya, ember, háziállat azonnal elbújna.


Azt észrevettem, hogy poloska szagosított(vagy szét nyomod) akkor pár órán/ napon belül meg fog jelenni az imádkozósáska, hogy vélhetően eltudja fogyasztani.

--

Szerintem a szélvédettebb, intenzív szagú/ illatú helyeket választják ha épp nem oda fújta a szél.

2021. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
63%
Éjszaka a fényre. Egy fényforrás kell a levágott tetejű pet paksi alá, a levágott részét még fordítva bele teszed.
2021. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hgwell ***** válasza:
A hormon jobban ízlik neki ezért hajlatok közelében találod leginkább. Drogos poloskák.
2022. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hgwell ***** válasza:
#1 ha szétnyomod és mondjuk ablaknál teszed és többször nyitvahagyod akkor az imádkozó sáska valóban megjelenik.
2022. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hgwell ***** válasza:
En sem fogok minden nap ablakot mosni.tobbszor egyszivacs szaraz rongyal leviszem a feluletrol.
2022. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!