Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ő milyen hernyó lehet? Mik a...

Ő milyen hernyó lehet? Mik a tervei az életben?

Figyelt kérdés

Egyik nap nekiláttam főzni, erre a cukkinin megpillantottam őt:


[link]


[link]


Egyből le is fotóztam (muszáj volt belevakuznom a szemébe, remélem nem sérült a retinája)

aztán megebédeltettem. Kapott salátát, almát, aztán meglepő módon nem mozdult el a saláta mellől, aminek örülök, nem fog csak úgy elszökni tőlem. Beleraktam egy DKNY márkájú óra dobozába, ami zárható, de nem zártam le, mert bíztam benne, hogy nem lép le. Így is lett.


Másnap is megkajáltattam, erre lepetézett:


[link]


Először azt hittem csak rájött a sz.rás annyi saláta után, de nem, ezek szép, sötétbarna peték. Itt viszont elakadtam, mert ilyenben még nem volt részem.


Keltettem már ki hernyót, csóró amikor kikelt és repülni kezdett, ijedtemben eldobtam a dobozt, ami rácsukódott a lábára. xD

De az már 4 éve volt, azóta nem ijedek meg. Legutóbbi szépen kikelt, ez fél éve volt kb:


[link]


(Mellette látható a báb, amiből kirázogatta magát.)


De ő ki lehet? Álhernyó vajon? Nyilván elengedem, amint a kicsik felnőnek. Ja amúgy itt egy személyleírás: 5 pár lába van, apró szőrszálak lógnak ki belőle, ha haragszik rám feláll támadó pozícióba és mérgesen néz rám.


2021. okt. 31. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valami bagolylepke félének tűnik így elsőre.

Mik lehetnek a tervei az életben? Gondolom család, ház, kaja.

2021. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Gammabagoly szerintem.
2021. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De jó, köszönöm a válaszokat. De hogy hogy lepetézett máris? Ilyet még nem tapasztaltam, legalábbis rájuk ez nem jellemző.

Ők ilyen koránérőek? Először nem a saját egzisztenciáját kellene felépítenie (teljes átalakulás, állandó lakhely) aztán gyermeket vállalni?

2021. okt. 31. 17:21
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de kis drága vagy! Az nem pete, hanem kakiiiiiiiiiiiii.
2021. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Aztaaaa, milyen fényképezőgéped van?
2021. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4# Szerintem pete, a kaki 3x kisebb és koromfekete. Pont mellette van, így össze tudtam hasonlítani + azokat nem rendszerezte így, össze - vissza vannak.


5# Nikon p900.

2021. okt. 31. 17:38
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, politikai ambíciói is lesznek. Fontos neki a magas színvonalú oktatás, hogy jól ki tudjon bontakozni.
2021. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7# Majd szavazz rá, légy szíves!
2021. okt. 31. 17:46
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Öööööö, úgy emlékszem, hogy valamikor általános 3.-4. osztályában tanultuk a rovarok életciklusait... Szerinted egy lepke hernyója petézik?
2021. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Úgy nézem, nagyobb életcéljai vannak, mint neked. Nem lehetne, hogy helyet cseréljetek? Te bebábozódsz, átváltozol, aztán élsz pár napot, ő meg mehetne egyetemre.
2021. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!