Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Létezik olyan technológia,...

Létezik olyan technológia, aminek a segítségével a házi légy kiirtása megvalósítható lenne?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl higiénikus rovar, de megvan a szerepe a természetben, nem kéne kiírtani. Egyes állatoknak élelemként szolgál, így a faj kiírtásával beleavatkoznál a természet egyensúlyába és az másra is kihat, több állatfaj kihalna. Elég faj kihalásáról tehet így is az ember, nem kell Istent játszani.
2022. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiirtani a házi legyet. Lehet, hogy neked kellemetlen a jelenléte, de rengeteg rovarevô állatnak fontos élelemforrása.
2022. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyogháló.
2022. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Légycsapó.
2022. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Kellemetlen rovar, de ha nem pusztítottuk volna ki a fecskéket, vagy lenne élőhely a denevérek számára, akkor lényegesen kevesebb lenne. Vagy ha nem pusztítanánk el minden pókot ami beteszi a lábát az otthonunkba. Addig is szúnyogháló, légypapír stb
2022. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég rossz világ lenne ha hirtelen eltűnne az összes "házi légy". :)

Fontos lebontók és fontos táplálék sok élőlénynek.

2022. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Pár éve vettem néhány Red Top nevű légycsapdát (nyugodtan írhatom, már nem kapható), és rengeteg házi legyet megfogtam vele. Két év után azon vettem észre magam, hogy eltűntek a házi legyek, viszont tömegével megjelentek helyettük a kisebb, szörnyen idegesítő légyfélék, meg a szuronyos istállólegyek (az a csípős fajta). Nem, nem szabad Istent játszani, pontosan ahogy már többen is mondták.
2022. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát, kiirtani az összeset nem túl jó ötlet. De láttam már ragasztócsíkot, amin egy csomó holt egyed volt. :/
2022. ápr. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Az a ragasztó csík max a konyhába jó... szabad téren én tiltanám a használatát...

Sok hasznos és védett rovart is megöl.

2022. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell bántani ! Nálunk kevés van, de 20 éve Fecske sincs !!!
2022. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!