Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha az utadba kerül az utcán...

Ha az utadba kerül az utcán egy csiga, bogár, bármi, akkor agyontaposod vagy átléped, esetleg megmented?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Ha az utamba kerül, simán eltaposom. Engem is eltaposnak a nálam nagyobbak, ha az utukba kerülök.
2022. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem ártok szándékosan egy élőlénynek sem. Aki ezt teszi meg is érdemli hogy őt is eltapossák.
2022. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Átlépem, esetleg arrébb rakom valahova, ahol nincs sem autós sem gyalogos forgalom.
2022. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

"egy csiga, bogár, bármi"

Hát azért nagyon nem mindegy, hogy csiga-e vagy csak egy bogár, amit eleve észre se veszek...

2022. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
5# Hát pl. egy csiga ja, ha belegondolsz véletlen is ráléphetnek, kocsi átmegy rajta, vagy a délelőtti meleg elkapja, és ki száraz az úttesten. ^^
2022. máj. 22. 18:59
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

7es, én élőlényeket írtam. Ha te nem tartod magad élőlénynek az nem az én hibán ne rajtam vezesd le a frusztrációd és agressziód.

(2es voltam)

2022. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
5-ös én már mentettem imadkozo saskat az uton csucsult. Eszrevettem bringaval mentem. Lefekeztem aztan felvettem az utrol es fuves bokros terepre vittem hogy biztonsagba legyen.
2022. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 entomologus_delirus ***** válasza:
92%

Én sem tudnám szándékosan eltaposni. Nyílván biztos velem is előfordult, hogy eltapostam egyet, de ha észreveszem, átlépem.

7-es, "az állat legyen biztonságban az ember nem számít" Hát nekem még semmi bajom nem lett attól, hogy átléptem egy ízeltlábút vagy egy csigát és másnak sem ártottam vele.

2022. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Csigát, hernyót odébb szoktam tenni. Apró bogarak mellett elmegyek ha észre veszem őket. De sajnos többször a talpam alá kerülnek. De méhek minden évben 2-3. Akaratlanul, allergiás vagyok, nem direkt lépek rájuk
2022. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Autóval nem, max. ha lassan megyek, bicajjal kikerülöm, gyalog a fűbe pöckölöm, lakásból kirakom.

A poloskát is megfogom, s kirakom.

Kullancsot elseprem, ha bennem volt megölöm.

A szúnyogoktól itt kérek elnézést... 😐

2022. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!