Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

A csigám alig eszik és ha nem szedném ki egésznap a földbe beásva lenne

tojáshéjat nem eszik van a páncélján egy seb 1 hónapja azóta is ott.

Mi a baja?



2021. jún. 19. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Huhh, hát én nem értek a csigákhoz, de ajánlom hogy a csigád fajtájára keress rá neten, vagy vidd el állatorvoshoz (persze ne kutyadokihoz).
2021. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A csigát hogy vigye állatorvoshoz?

Adj neki salátát vagy epret, ha arra sem reagál komoly a baj, nem tudom hova tudnál menni vele

2021. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miket adsz neki enni? Szépiát vagy porrá tört tojáshéjat szoktál neki adni, ez kell nekik az "építkezéshez". Nem lehet, hogy petét akar rakni, akkor is ilyen passzívak szoktak lenni és az a lassabb gyógyulást is magyarázná. Nem túl száraz a földje?
2021. jún. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
eltelt elég sok idő szerintem nem petézett de kezd aktívabb lenni múltkor láttam ahogy párosodik a párjával még nincsenek kiscsigák vagy nem volt sikeres a párzás rövid volt szóval szerintem az utobbi de a légyeg az hogy jól van
2021. júl. 6. 16:58
 5/5 A kérdező kommentje:
mintha kicserélték volna sokkal aktívabb egésznap mozgásban van állandón eszik szerintem most már semmi baja
2021. júl. 7. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!