Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit érzel, mire gondolsz,...

Mit érzel, mire gondolsz, amikor egy lepkét látsz?

Figyelt kérdés
Engem gyerekkorom óta érdekelnek a lepkék, hihetetlenül érdekesnek tartom őket, és nem csak a feltűnő színeseket, sőt sokszor egy "szürke" faj izgalmasabb. Azok, akiket nem érdekelnek ennyire, mit éreznek, amikor látnak egyet? Nem gondoltok arra, hogy jobban meg kéne ismernetek őket?
2022. jún. 3. 21:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Miért kéne? Előbb áruld el, téged mi érdekel bennük!
2022. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
"lepke.....Andika ne fogd meg, nem szabad....."
2022. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt nem igazán lehet elmagyarázni, mert ezzel az erővel bármilyen más állat vagy akár növény ugyanígy érdekelhetne, de valamiért engem a lepkék érdekelnek. Szépek, sokfélék, izgalmasak. Olyan, mint egy gyűjtőszenvedély, amikor járok "vadászni", azaz fotózni, mindig nagyon nagy öröm, ha valami különleges fajt kaphatok lencsevégre, vagy amilyet még nem láttam addig. Ha több időm lenne, biztosan más állatokkal is foglalkoznék, de hát az idő véges, erre se jut elég.
2022. jún. 3. 21:14
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

"de cuki/szép kis pillangó"

általában ezt

2022. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
Időnként feltűnik a lakásban egy,vagy több moly lepke-olyankor mindig izgalom fog el...Levadászom,igyekszem élve elkapni,és bedobom az akváriumba...látni kellene a halakat,előjön a vadászösztönük,szétszedik mint a pirannyák...ami az egyik állatnak a vég,az a másiknak izgalom és élet...
2022. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Mindig a Resident Evil 2 videójáték jut eszembe. https://www.youtube.com/watch?v=3efkeJOgZwo
2022. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
93%
De jó neki, ő tovaszállhat mikor csak akar.
2022. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
A szép pillangók tetszenek és érdekesnek találom őket. Viszont itt a városközpontban, ahol lakom, sajnos csak molylepkékkel találkozom :( Azokról az jut eszembe, hogy "agyonütni. Most."
2022. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak eszembejut, hogy milyen gyonyoru is tud lenni a termeszet, de ez ugyanugy eszembejut ha latok egy kis fürge gyikot, sünit vagy szarvasokat.
2022. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Úgy gondolom én is, ahogy a 8-as válaszoló leírta:)
2022. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!