Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO bejelentést kaptam, itt a...

UFO bejelentést kaptam, itt a bizonyíték a földönkívüliekre? Mit gondólsz az esetről?

Figyelt kérdés

Ufológiai kutatásaim során rendszeresen kapok bejelentéseket és észleléseket civil emberektől, most egy személy emailben küldött számomra mely állítása szerint az utcájában készült és jól kivehető rajta egy repülő csészealj vagy más földönkívüli szerkezet. Kíváncsi lennék itt jelenlevő ufológus kollégáim véleményére is a képről. Szerintem teljesen valós, kinagyítva jól látszanak a részletek. Az UFO a panelház sarkától balra felfelé látható, mint világító kis fénypont.

Kép: [link]



2021. nov. 28. 17:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/156 anonim ***** válasza:
94%
Sok volt a dzsoja
2021. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/156 anonim ***** válasza:
90%
Ha az is volt lenéztek " jujj a kva szjba bacott Isten faxa ez????" Azt tovább mentek
2021. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/156 anonim ***** válasza:
94%
Aha egy vilagito fenypont biztosan ufo. Aha. Persze.
2021. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/156 A kérdező kommentje:

#2

Amennyiben veszed rá a fáradtságot, kinagyítva tökéletesen kivehető. Persze ehhez fejlett program kell amely képes jó minőségben kinagyítani a képet, ez sajnos a legtöbb ember számára nem elérhető.

2021. nov. 28. 18:04
 5/156 anonim ***** válasza:
91%

Én most azt hiszem megtértem. A tényekkel kár vitatkozni,egy ilyen fotó láttán nem is igazán lehet.

Nem igazán vág a témába, viszont amúgy érdekelne hogy a képen látható panellakás ára mennyivel nőtt az ufó megjelenése óta? Nincs itt véletlenül egy elemző az Ingatlan.com-ról? Ha már ufókutatók vannak itt akkor gondólom hogy talán ilyen ember is akad.

2021. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/156 anonim ***** válasza:
87%

Ránagyítottam az volt az első amit megtettem pedig nem vagyok egy Sheldon. Feltételezem te sem csak rá vagy izgulva erre a témára. Ezt már kb 20 éve tudjuk h nem mi vagyok az egyetlen élő faj... Főleg nem az értelmes. Földönkívüli ide nem jön mivel szét pusztítottuk a Földet max ha nincs annyi csillió galaxi zsetonja vagy ilyen olyan speckó létere h megjavítsa, aki alkalmatlan azt megöli a többieket befogja szolgának....



UI: szerintem mos szórja ki a kövi Covid mutáns vírust

2021. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/156 anonim ***** válasza:
78%
Minek trollkodsz ilyen hulye kersesekkel?
2021. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/156 anonim ***** válasza:
84%
troll :D
2021. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/156 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy a szeptikusok is jönnek majd....
2021. nov. 28. 18:52
 10/156 anonim ***** válasza:
73%
Sotet vagy fiam
2021. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!