Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A kérdésem lányokhoz szól, ti...

A kérdésem lányokhoz szól, ti megmeritek fogni a most rajzó cserebogarakat?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 12:25
 1/8 anonim válasza:
77%
Röptébe én még a legyet is.
2022. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Meg, bár inkább ők ütköznek belém. Néha elgondolkodom, hogy maradnak egyáltalán életben, fikarcnyit sem tudnak tájékozódni :D
2022. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a gyerekekre vagy a környékükre száll és félnek tőle, akkor igen, de magamtól nem állnék neki simogatni. 😄
2022. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egez gyerekkoromban cserebogarakat fogdostam a tobbi lannyal egyutt az utcaban, ciposdobozban gyujtottuk oket es mikor mar eleg sok volt benne, beontottuk az egyik szomszed tyukjaihoz. a fele elrepult, de sokat megettek a tyukok
2022. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne merném? Még a siklót is.
2022. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
A cserebogár ártalmatlan, senki sem fél tőle szinte
2022. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A cserebogarakat kifejezetten kedvelem is, bár néha kicsit horrorisztikus hogy ha pont a fülem mellett zúg el egy, elképesztően hangosak :D Mondjuk azt sajnálom hogy egyre kevesebbet látok, ebben az évben csak hárommal találkoztam.

Mondjuk nem vagyok fóbiás ilyen téren, egyedül a darazsakat és a nagy pókokat nem vagyok hajlandó megfogni, minden mást igen.

2022. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!