Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy tudnám kiirtani a darazsa...

Hogy tudnám kiirtani a darazsakat? Mindenképp szükséges szakember hozzá?

Figyelt kérdés
Korábban kérdeztem a házi darázscsapdáról, az nem vált be, de azóta megtaláltam a fészket is. A redőny tokjában, vagy nem is tudom mi a pontos megnevezés, onann szállnak ki-be, szúnyoghálón keresztül fujkálom őket, inkább kevesebb sikerrel, de felúzni nem merem a hálót, félek, hogy megcsípnek.. Olvastam, hogy kora reggel még elég passzívak, akkor lecsapnék rájuk, de nem biztos, hogy hozzá tudok férni a fészekhez. Harmadik emeleti lakás szóval kivülről se lehet hozzá férni. Fogalmam sincs mennyi lenne ehhez szakembert hívni, de mivel albérlet nem szeretném, ha neki állnának bontogatni és annyira nem tünik nagy fészeknek se.

2022. júl. 21. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Jobb, ha nem kockáztatsz. Életveszélyesek.
2022. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólj a gazdának, ezt az ő dopga elintézni.
2022. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2000 forint egy darázsölő spray.
2022. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja én is gondoltam erre, de van amúgy bukósisakom, motoros dzseki stb, viccesen néznék ki az ablakban, de azért védve lennék :D őszintén szólva sajnálom erre most a pénzt, ha én is tudnék végezni velük.
2022. júl. 21. 12:04
 5/8 A kérdező kommentje:
a "gazda" nem fogja ezt elintézni. sz&arik mindenbe, ami a lakással kapcsolatos, max kifizetjük és levonja a lakbérből, de biztos, hogy nem fog emiatt intézkedni
2022. júl. 21. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Spray nélkül nem tudsz velük mit tenni. De jobb ha nekiállsz mert többen lesznek. Képesek berágni maguk, olvass utánna.
2022. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csótányírtó spray-m van, az elég hatásosnak bizonyult, mivel volt, hogy bejött egy-egy dög a háló és az ablak közé, kb pillanatok alatt végzett vele. De nyilván nem ezen a 2k-n múlik, de 10.000-et sajnálnék egy cégnek fizetni, most mondtam egy összeget, nem tudom mennyi lehet, de mivel elszálltak mindenütt az árak..
2022. júl. 21. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Fektisztito volt nalunk a leghatasosabb. Ha van hozza hosszu vekony kis cső, az a legjobb mert be tudsz nyulni vele a redony tokjaba, aztan adsz nekik.
2022. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!