Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Most essek neki a darázsfészke...

Most essek neki a darázsfészkeknek vagy reggel?

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy most vettem észre, hogy a fakeretes ablak külső fenti sarkaiba darazsak kezdtek el fészket építeni és nincs itthon darázsölő spraym. Légfrissitővel gondoltam letámadom őket és leütöm a fészkeket. Vagy várjak reggelig? 7kor nyit a bolt és akkor vennék darázsölőt azzal könnyebb lenne megölni őket?
2022. júl. 23. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
abbúl baj lesz...
2022. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggel hamarabb kelnek a darazsak, mint te. Ha csak egy kicsi darázsfészek, abból akkora baj nem lehet én is leszedtem az ablak sarkából egy kb. 5 centis kis szart. Ha van otthon féktisztító spray-d, akkor legyen kéznél, mikor megpiszkálod a fészket. Pár másodperc alatt végez velük.
2022. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell irtani őket, amikor még "alszanak". Különben nagy baj lesz belőle. Előtte vegyél fel védőcuccot; minimum a fejedet védjed.
2022. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vízsugárral vertem le a fészket,mondjuk nagyon kicsi volt max 2 db darázs ha volt benne.Időben vettem észre.Este alszanak ha jól tudom szóval vagy most gyorsan elintézed vagy a vízsugár vagy holnap este a darázsírtó spray-vel.
2022. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fektisztito hatasosabb mint a darazsirto spray, es vagy ma este, vagy holnap este. Reggel max a feszket tudod leverni, de a darazsak eletben maradnak es majd befeszkelnek mashova, szoval a problema nincs megoldva, csak halogatod.
2022. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani, köszönöm
2022. júl. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!