Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szokott enni az egyszerű házipók?

Szokott enni az egyszerű házipók?

Figyelt kérdés
Irtózom a pókféléktől, konkrétabban utálom őket de néhány napja a szobánban lévő házipókot elkezdtem etetni. Sok szúnyog és légy jön be mostanában a lakásomba és úgy gondoltam hasznosítom őket és elkezdtem etetni a kis pókot. Úgy ugrott rá mintha még életében nem evett volna ezért nem tudom jót tesz-e neki. Gondolkodom rajta hogy beporszívózóm de már eléggé megkedveltem.
2022. aug. 4. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Google jóbarátodat használd. Amíg ide beírtál hatszor utána olvashattál volna. Hajrá!


Amit qrva gyorsan kideríthetsz saját magad is, nem kell gyakorira beírni. Lustaságból.

2022. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha nem enne megdöglene
2022. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
"Kedves olvasóin, napi troll kérdésünket láthatták"
2022. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszerű házipókot nem kell etetni, magától nagyon jól eltudja kapni a táplálékot. Ha nagyon pókot akarsz etetni, akkor inkább madárpókot vegyél, vegyél neki egy nagy akváriumot-terráriumot, rendezd be neki szépen és voálá.
2022. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért "ugrik rá", hogy helyben megegye... Hanem, hogy megölje, bebábozza, és elrakja későbbre.
2022. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
A pók marhára nem "eszi" meg az áldozatát, hanem kiszívja belőle a számára emészthető dolgokat. Aztán a bebábozott döglött rovar bizony ott marad a hálójában, szóval hosszútávon ez nem lesz valami guszta látvány, csak szólok.
2022. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy szokott a pók táplálkozni. Konkrétan kiszívja a rovar testnedvét.
2022. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es a kérdezö fél a pókoktól most talált egy cuki pókot ami aszisztál neki a félelme leküzdésében. Magyarán önterápiázza magát egy pók segítségével. Azzal nem árt se neki se a póknak ha egyszer kétszer megeteti. Igy legalabb lekuzdi a pókfélelmét. De a pók amugy simán tud vadászni.


Én is féltem anno a pókoktól, de a zug és álkaszáspókoktól már nem félek és egy-egy ilyen kérdés megválaszolása is segíti az embert ennek leküzdésében. Gyakran a félelem a tudas hianyossagabol adódik. Ha olvas róla az ember jobban megérti és nem fog félni. De csak jó tanács az önterápiára. De ha segiteni akarsz nekik elalvás elött nyisd ki az ablakot és kapcsold fel a villanyt máris lesz kajajuk.


Bár a védett rovarokat nem kéne levadásznia ha netalántán betévedne egy-kettő.

2022. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!