Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótányok a hűtőben,mit tegyek?

Csótányok a hűtőben,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tesómmal vettünk egy használt hűtőt,25ezerFt-ért de amikor bekapcsoltuk este láttam pár ismeretlen rovart a hűtő körül, a gyanúm bebizonyosodott, csótányfészek volt a hűtőben, annyira megíjedtünk, hogy rögtön kidobtuk a hűtőt, és tesómtól azóta is azt hallgatom hogy milyen hülyeséget csináltunk,szerintem éretlen a gondolkodása, és nem tudja hogy a csótány mivel jár, milyen kín, és gyötrelem a ki irtásuk, ráadásul milyen fertőzéseket okoznak, bemásznak a csatornába onnan az élelmiszerbe,az ember fülébe stb...

Szerintetek jól cselekedtem?

Köszönöm, hogy elolvastad. 🙂



2022. aug. 26. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hová dobtátok ki a hűtőt? A saját kertbe vagy társasház folyosójára? Akkor néhány flakon csóteszirtót vegyetek, kezeljétek le, pár nap múlva alapos takarítás (enélkül amúgy sem lehetett volna bevinni...) és mehet be.

Utcára gondolom nem tettétek ki.

2022. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki boldogan hazavitte........
2022. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!