Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótányok a hűtőben,mit tegyek?

Csótányok a hűtőben,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tesómmal vettünk egy használt hűtőt,25ezerFt-ért de amikor bekapcsoltuk este láttam pár ismeretlen rovart a hűtő körül, a gyanúm bebizonyosodott, csótányfészek volt a hűtőben, annyira megíjedtünk, hogy rögtön kidobtuk a hűtőt, és tesómtól azóta is azt hallgatom hogy milyen hülyeséget csináltunk,szerintem éretlen a gondolkodása, és nem tudja hogy a csótány mivel jár, milyen kín, és gyötrelem a ki irtásuk, ráadásul milyen fertőzéseket okoznak, bemásznak a csatornába onnan az élelmiszerbe,az ember fülébe stb...

Szerintetek jól cselekedtem?

Köszönöm, hogy elolvastad. 🙂



2022. aug. 26. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért éretlen a tesód gondolkodása mert azt mondja hogy hülyeséget csináltatok?


"és tesómtól azóta is azt hallgatom hogy milyen hülyeséget csináltunk,szerintem éretlen a gondolkodása, és nem tudja hogy a csótány mivel jár,"


Ezt most nem értem.


Egyébként mi a kérdés?

2022. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Jót hát, kidobtál az ablakon 25 ezer forintot, gondolom ha csak ennyire telt akkor nem igazán tehetted volna meg.


Át is lehetett volna azt nézni / nézetni. Sok helyre nem fészkelhette be magát azért.

2022. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
2es, csak mindenhova ahova befér az apró lapos teste...
2022. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Jaaaaa. Hogy a tesód azért pampog mert ugrott a 25 ezer, ugyanakkor te meg arra várod a választ hogy jól tetted-e hogy kidobtad.


Persze, jól tetted hogy kidobtad a csótányos hűtőt!!!


Én a helyedben tennék a konyhába ragasztós felületű csótány csapdát (nem tudom van-e olyan) hogy ellenőrizd nem maradtak-e néhányan.

Borzasztó undorító, túlélős fajta.

2022. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként be lehet fújni rovar irtó sprayjel a hátulját a hűtőnek és pár napig kint pihentetni.


Utána mehet be a lakásba.

2022. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogy akkor most neki van igaza, mert hülyeséget csináltunk, vagy nekem, mert én

Tudom mivel jár egy csótányfészek mert már nagyon idegesítő hogy állandóan ezt hallgatom.

2022. aug. 26. 10:31
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Helyesen írva : spray-vel.


Megnéztem, így kell írni.

2022. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Ott kezdődik a hülyeség - amibe mind a ketten benne voltatok - hogy vettetek egy szutyok ki tudja milyen használt hűtőt huszonötezerért.
2022. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utánna olvastam, és a spray nem pusztítja el a petéket, amik aztán kikelnek, és kezdődik előről, közben befészkelnek.a falba vagy a mosogató alá, és onnan már tényleg lehetlen kiírtani őket.
2022. aug. 26. 10:35
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

7 - est nem kellene lepontozni mivel TUDÁS, magyar nyelvtan.


És állítom hogy sokan nem tudják, azért tettem be.

2022. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!