Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloskához elég lehet ez?

Ágyi poloskához elég lehet ez?

Figyelt kérdés
Nyaralásról úgy tűnik hazahoztunk ágyi poloskát, legalábbis a csípések rajtam eléggé annak tűnnek. Befújtam az ágyat és környékét insecticide 2000 nevű szerrel, majd a munkahelyemről hoztam haza ózon generátort, az ment egy órán át, bent voltak a ruhák meg minden ami nálam volt nyaralás alatt. Aztán mindent bezsákoltam és 60 fokon ki fogom mosni. Még csinálok egy forró gőzös felmosást és 2-3 napig este 1 órát ózonozok. Ez így vajon elég lehet? Teljesen kétségbe vagyok esve. 2 napja hogy hazajöttem úgyhogy remélem időbe vagyok még. Mit tehetnék még? Természetesen ha nem szűnik hívok szakembert, de amíg nem muszáj inkább próbálom magam megoldani. Köszönöm ha bárki tud adni tanácsot vagy egy kis tapasztalatot, biztató siker sztorit!

2022. szept. 13. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd ki a poloska írtót.
2022. szept. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárhova bebújnak és hetekig kibírják élelem nélkül! Házi praktikával nem lehet írtani. Ózon meg fertőtlenít (és?). Szakember kell ehhez. Kiírthatatlanok, lehetetlen. Csak szakember tudja.
2022. szept. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10/9 embertől azt hallottam, hogy a szakember sem tudta kiírtani több alkalommal sem, első körben inkább gondoltam megpróbálom megoldani, azért keresnék tapasztalatot, akár házi praktika akár szakember sikeressége oldotta meg a gondot.
2022. szept. 14. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet írtani.
2022. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha csak 1-2 db van azt a "szakértő" se fogja megtalálni, inkább hetente fújd be valami biokill-el pár héten át.
2022. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!